Individuālo nodarbību saraksts 2019./2020. m.g.

  • Abricka Ineta - ceturtdien 15.15-16.40 (311.kab.), piektdien 13.45-14.44 (311.kab.)
  • Abricka Valentīna - trešdien 14.40-15.16 (205.kab.)
  • Arcihoviča Līga - otrdien 13.45-14.25 (3.7.kab. 2.k), otrdien 14.30-16.06 (215.kab.)
  • Avots Gunārs - otrdien 15.20-16.02 (stadions / sporta halle), ceturtdien 15.20-16.20 (stadions / sporta halle)
  • Balode Renāte - otrdien 14.10-16.00 (208.kab.), trešdien 14.25-15.00 (208.kab.) 
  • Barkāne Ingūna - pirmdien 13.45-15.10 (308.kab.), ceturtdien 13.45-14.45 (3.7.kab. 2.k.)
  • Batņa Līga - trešdien 14.25-16.00 (151.kab.), ceturtdien 15.10-15.53 (151.kab.)
  • Bogomola Marija - ceturtdien 12.30-13.42 (2.7.kab. 2.k.)
  • Bogomola Rita - pirmdien 12.40-13.16 (2.8.kab. 2.k.)
  • Boicova Dagmāra - otrdien 13.25-14.20 (3.2.kab. 2.k.), piektdien 13.45-14.32 (215.kab.)
  • Budreviča Laila - trešdien 14.35-15.35 (215.kab.)
  • Bule Irēna - otrdien 15.15-16.15 (219.kab.)
  • Dobrovoļska Valentīna - pirmdien 13.30-14.20 (2.2.kab. 2.k.), otrdien 15.30-16.26 (2.2.kab. 2.k.)
  • Dukaļska Žanna - pirmdien 13.45-14.25 (209.kab.), trešdien 14.30-16.06 (209.kab.)
  • Dukšta Dzidra - piektdien 13.45-13.57 (403.kab.)
  • Dukšte Ilona - pirmdien 13.45-15.10 (214.kab.), ceturtdien 15.10-16.15 (214.kab.)
  • Eriņa Ieva - otrdien 14.10-15.00 (218.kab.), trešdien 13.25-14.50 (2.2.kab. 2.k.)
  • Gavarāne Ineta - pirmdien 13.45-14.25 (220.kab.), otrdien 13.45-14.13 (220.kab.), piektdien 13.45-14.25 (220.kab.)
  • Gorbunova Inese - trešdien 14.20-15.30 (307.kab.), ceturtdien 14.30-15.38 (307.kab.)
  • Jermaļonoka Anastasija - otrdien 14.30-16.00 (305.kab.), ceturtdien 14.30-15.36 (305.kab.) 
  • Kairova Aina - trešdien 13.30-14.25 (413.kab.), ceturtdien 15.15-16.10 (413.kab.)
  • Kalverša Ivita - otrdien 14.30-15.36 (310.kab.)
  • Kaupuža Iluta - otrdien 14.30-15.30 (sporta halle),trešdien 15.15-16.07 (sporta halle / manēža)
  • Kricka Ilmāra - trešdien 14.30-15.39 (308.kab.), ceturtdien 14.30-15.39 (308.kab.)
  • Krokša Lidija - pirmdien 13.45-15.10 (212.kab.), otrdien 14.30-15.34 (212.kab.)
  • Krūze Inta - otrdien 12.40-13.28 (3.6.kab. 2.k.)
  • Kupreviča Ināra - trešdien 14.30-15.40 (403.kab.), ceturtdien 15.15-16.11 (403.kab.)
  • Kuprevičs Viktors - pirmdien 13.40-15.16 (140.kab.), 14.30-16.30 (140.kab.)
  • Matuseviča Marija - otrdien 15.15-16.10 (304.kab.), trešdien 15.15-16.05 (304.kab.), ceturtdien 15.15-15.55 (304.kab. 9.b kl.)
  • Misāne Ineta - trešdien 13.00-13.46 (3.8.kab. 2.k.), ceturtdien 13.50-14.30 (3.8.kab. 2.k.), piektdien 13.50-14.30 (3.8.kab. 2.k.)
  • Narnicka Solvita - pirmdien 14.30-15.30 (sporta halle), trešdien 12.30-13.30 (sporta halle), ceturtdien 14.30-15.18 (sporta halle)
  • Naruševiča Daina - ceturtdien 15.40-16.40 (210.kab.), piektdien 14.30-15.06 (210.kab.)
  • Pentjuša Velta - otrdien 14.30-15.30 (403.kab.), ceturtdien 14.30-15.30 (219.kab.), piektdien 12.40-13.16 (3.6.kab. 2.k.)
  • Petrovska Ināra - otrdien 14.30-15.54 (411.kab.), ceturtdien 12.40-13.40 (411.kab.)
  • Plenkova Vija - pirmdien 13.45-14.25 (113.kab.), trešdien 13.45-15.10 (113.kab.), ceturtdien 14.30-15.06 (113.kab.)
  • Pule Skaidrīte - otrdien 13.35-14.51 (2.8.kab. 2.k.), trešdien 13.45-14.51 (2.8.kab. 2.k.)
  • Razumejeva Dzidra - pirmdien 13.45-14.25 (306.kab.), trešdien 15.15-16.20 (306.kab.), ceturtdien 15.15-15.45 (306.kab.)
  • Rimša Inga - pirmdien 13.30-14.20 (2.10.kab. 2.k.), trešdien 12.40-13.32 (2.4.kab. 2.k.)
  • Stepanova Anžela - pirmdien 12.40-13.44 (3.5.kab. 2.k.), otrdien 14.30-15.10 (219.kab.), piektdien 13.45-14.25 (219.kab.)
  • Šarapova Aija - ceturtdien 12.35-13.25 (2.6.kab. 2.k.), piektdien 12.35-13.27 (2.6.kab. 2.k.)
  • Taukača Ilga - otrdien 13.25-14.05 (2.3.kab. 2.k.), trešdien 13.25-14.05 (2.3.kab. 2.k.), ceturtdien 13.25-14.23 (2.3.kab. 2.k.)
  • Trukšāne Zigrīda - otrdien 13.45-14.45 (3.5.kab. 2.k.), ceturtdien 14.45-15.45 (208.kab.)
  • Vorza Inese - otrdien 14.30-16.00 (213.kab.), trešdien 14.30-15.24 (213.kab.)
  • Zavadska Vija - ceturtdien 15.15-16.03 (310.kab.)
  • Zvonņikova Ineta - otrdien 15.20-15.50 (1.11.kab 2.k.), ceturtdien 13.50-15.20 (1.11.kab. 2.k.)
  • Žeikare Inta - pirmdien 14.30-15.10 (205.kab.), trešdien 13.45-14.25; 15.15-16.31 (205.kab.)
  • Žuka Nelija - pirmdien 12.30-13.42 (2.9.kab. 2.k.), otrdien 12.30-13.30 (2.9.kab. 2.k.)
  • Žulina Vanda - trešdien 14.25-15.16 (207.kab.), ceturtdien 13.45-14.30 (207.kab.)

 

© 2019 Ludzas pilsētas ģimnāzija. Visas tiesības paturētas
Real time web analytics, Heat map tracking