ITN

ESF projekts "Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs"
Projekta Nr.: 8.3.5.0/16/I/001

Informāciju par projekta "Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs" pasākumiem Ludzas pilsētas ģimnāzijā
sagatavoja karjeras konsultante Rita Buceniece

Ludzas pilsētas ģimnāzijas karjeras attīstības atbalsta pasākumu plāns 2019./2020. mācību gadam

kn
 14.-8.10.2019. - Ludzas pilsētas ģimnāzijā karjeras nedēļas  "IELOGOJIES NĀKOTNĒ" (pasākumu plāns)

Karjeras projekta informācijaSkolas bibliotēkā atjaunota informācija par karjeras izglītību. Darba izpildītāji Elita Romanovska un Rita Buceniece.

Mūsu skolēni veiksmīgi piedalās “Zinātnieku naktī”

Karjera04.10.2019.
Piektdien, 27.septembrī, divdesmit divi Ludzas pilsētas ģimnāzija  5.-11. klašu skolēni apmeklēja Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas rīkoto  Eiropas Zinātnieku Nakts 2019. pasākumu. Šī gada tēma - “ Zinātne nākotnē”.Karjera

Pasākuma programma bija ļoti piesātināta,  bija grūti izvēlēties, kur piedalīties, jo piedāvājumu bija ļoti daudz.

Noskatījāmies dokumentālo filmu “Latgalīši Sibirī” un satikāmies ar vienu no  filmas veidotājiem  Gunti Rasimu.

Mūsējie vairākās aktivitātēs ieguva godalgotās vietas un saņēma balvas – dāvanu kartes kino apmeklējumam un saldumus:

KarjeraKatrīna un Markuss no 10.a apmeklēja lekciju “Pirmā līmeņa izglītība – pamats augstam startam jurisprudencē” un pareizi atbildēja uz  informatīvās anketas par jurisprudenci jautājumiem;

10.a klases skolnieks Dairis Kristaps ieguva 1. vietu , bet viņa klasesbiedrs Oskars -- 3 vietu spēlē “Labirintu ,labirints”,  apliecinot  savu veiklību un izcīnot labāko rezultātu;

Komanda, kuras sastāvā bija Kristers, Lauris M., Jelizaveta, Viktorija, Ieva T., aktivitātē “Nakts orientēšanās” ieguva 3. vietu.

Skolēni par pasākumu bija gandarīti.

Vairāk par notikumiem var uzzināt -  https://www.facebook.com/ Rēzeknes tehnoloģiju akadēmija.