Projekts "Darīt kopā II"
Projektu īsteno British Council pārstāvniecība Latvijā un Rīgas Izglītības un informatīvi metodiskais centrs

Mācāmies sadarbojoties

20.11.2020.
22.oktobrī darbu sāka projekts ‘’Darīt kopā II’’. Tā mērķis ir veicināt un uzlabot sadarbību starp latviešu un mazākumtautību skolām, izglītojot dažādu mācību priekšmetu skolotājus un 8. un 9. klašu skolēnus par dzīves problēmrisināšanas metodēm vietējā kopienā / novadā.

Projekta ‘’Darīt kopā II’’ sadarbības partneri ir Ulbrokas vidusskola un Stopiņu pamatskola, Viļānu vidusskola un Dekšāru pamatskola, Rīgas 19.vidusskola un Rīgas 33.vidusskola, Rīgas Imantas vidusskola un Rīgas Ostvalda vidusskola, Fr.Brīvzemnieka pamatskola un Rīgas 61.vidusskola, kā arī Ludzas 2.vidusskola.

No Ludzas pilsētas ģimnāzijas projekta darbā iesaistījās skolotāja Līga Arcihoviča un Lidija Krokša. Pirmajā tikšanās reizē klātienē, kas notika Latvijas Nacionālajā bibliotēkā, tikām iepazīstinātas ar projekta būtību un sadarbības partneriem, prezentējām savu novadu un skolu, kā arī uzzinājām ko vairāk par sevi un kolēģiem, iesaistoties dažādās radošajās aktivitātēs.

Informāciju par projektu var atrast http://ej.uz/daritkopa2

Projekta dalībnieces L.Krokša, L.Arcihoviča