Ludzas pilsētas ģimnāzijas skolēnu sasniegumi sportā 2019./2020. mācību gadā

 Apsveicam sportistus, paldies par ieguldīto darbu sakām sporta skolotājiem Gunāram Avotam, Ilutai Kaupužai, Solvitai Narnickai!

 

03.03.2020. Latgales reģiona sacensības "Tautas bumbā"
Ludzas pilsētas ģimnāzijas 4.-5.klašu  meiteņu komandai - 2.vieta
Komandā spēlēja: Anastasija Afanasjeva (5.b), Kristiāna Atstupene (5.c), Patrīcija Cibuļska (5.a), Sanija Čarpa (4.a), Milana Duncāne (6.a), Loreta Leščinska (5.b), Jūlija Narnicka (4.a), Lelde Orste (5.c), Daniela Paņkova (5.c), Loriana Sproģe (5.a), Vanesa Vasiļevska (4.b)

 

13.02.2020. Starpnovadu sacensības "Tautas bumbā"
Ludzas pilsētas ģimnāzijas 4.-5.klašu  meiteņu komandai - 1.vieta
Komandā spēlēja: Anastasija Afanasjeva (5.b), Kristiāna Atstupene (5.c), Patrīcija Cibuļska (5.a), Sanija Čarpa (4.a), Milana Duncāne (6.a), Loreta Leščinska (5.b), Jūlija Narnicka (4.a), Lelde Orste (5.c), Daniela Paņkova (5.c), Loriana Sproģe (5.a), Vanesa Vasiļevska (4.b)

 

13.02.2020. Starpnovadu sacensības "Tautas bumbā"
Ludzas pilsētas ģimnāzijas 4.-5.klašu zēnu komandai - 2.vieta
Komandā spēlēja: Adriāns Aleksāns (5.b), Raivis Barkāns (5.b), Arsenijs Haindrava (5.a), Rūdolfs Gabrāns (5.b), Raivis Grišāns (5.b), Ingus Kristiāns Ignatjevs (6.a), Dans Iļjins (5.c), Markuss Kotovs (5.c), Alekss Podoļecs (5.c), Kristers Ritiņš (5.a), Andris Volkovs (5.b)

 

12.12.2019. Starpnovadu skolu kausa izcīņa florbolā
Ludzas pilsētas ģimnāzijas meiteņu komandai - 2.vieta
Komandā spēlēja: Ilze Upeniece (12.a), Jeļizaveta Haindrava (12.b) un 11.a klases meitenes Juta Bindemane, Madara Cibuļska, Vladislava Dikalova, Linda Krole, Ilvita Marnauza

 

12.12.2019. Starpnovadu skolu kausa izcīņa florbolā
Ludzas pilsētas ģimnāzijas zēnu komandai - 3.vieta
Komandā spēlēja: Lauris Matisāns (10.a), Endijs Kušners (10.b), Ivo Ļegkojs (11.a), Vladislavs Matvejevs (11.a), Georgijs Dobriņins (12.a), Deniss saļihovs (12.a)

 

27.11.2019. Starpnovadu sacensībās basketbolā
Ludzas pilsētas ģimnāzijas komandai - 2.vieta
Komandā spēlēja: Kušners Elgars (7.a), Ruško Ivo (7.a), Kušners Deivids (8.a), Prikuļs Ņikita (8.a), Vaškevičs Sandis (8.b), Ivulāns Ivars (8.c), Malahovs Arnis (8.c), Buliga Armands (9.b), Vaškevičs Adrians (9.b)

 

15.11.2019. Starpnovadu kausa izcīņa basketbolā 2004.-2005.gadā dzimušām meitenēm (vidusskolu grupa)
Ludzas pilsētas ģimnāzijas komandai 1.vieta
Komandā spēlēja: Bule Jana (8.c), Leščinska Amanda (8.c), Novika Linda (8.b), Antonova Diāna (9.a), Skorohodova Valērija (9.b), Tadeušova Evelīna (9.b), Haindrava Marija (10.b)

  

08.11.2019. Starpnovadu kausa izcīņa basketbolā zēniem vidusskolu grupā
Ludzas pilsētas ģimnāzijas komandai 1.vieta
Komandā spēlēja: Endijs Kušners (10.b), Artūrs Ignatjevs (11.a), Edijs Kušners (11.a), Vladislavs Matvejevs (11.a), Georgijs Dobriņins (12.a), Deniss Saļihovs (12.a), Ričards Dukulis (12.b)

 

Basketbols18.10.2019. Starpnovadu kausa izcīņa basketbolā meitenēm vidusskolu grupā
Ludzas pilsētas ģimnāzijas komandai 1.vieta
Komandā spēlēja: Jekaterina Burdina (10.a), Juta Bindemane (11.a), Madara Cibuļska (11.a), Vladislava Dikalava (11.a), Daniela Griševa (12.a), Jeļena Haindrava (12.b)

© 2020 Ludzas pilsētas ģimnāzija. Visas tiesības paturētas
Real time web analytics, Heat map tracking