Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus, lai mēs varētu Jums nodrošināt vislabāko lietotāja pieredzi. Turpinot pārlūkot šo vietni, Jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai.  Uzzināt vairāk par sīkfailiem un to izmantošanu...

Sports 2018/19

Ludzas pilsētas ģimnāzijas skolēnu sasniegumi sportā 2018./2019. mācību gadā

 Apsveicam sportistus, paldies par ieguldīto darbu sakām sporta skolotājiem Gunāram Avotam, Ilutai Kaupužai, Solvitai Narnickai!

 

TBTB27.02.2019. Latgales reģiona skolēnu sporta spēles “TAUTAS BUMBA” zēniem  
Ludzas pilsētas ģimnāzijas zēnu komandai – 2.vieta 

Komandā spēlēja: 5.a klases skolēni Aivis Bondars, Māris Bulis, Ingus Kristiāns Ignatjevs, Kristers Miškāns, Sandis Pudāns, Niks Vaškevičs, 5.b klases skolēni Einārs Borisovs, Raitis Černihovičs, Arsēnijs Daliba, Vadims Seļužickis, 5.c - Alvis Zbitkovskis.

27.02.2019. Latgales reģiona skolēnu sporta spēles “TAUTAS BUMBA” meitenēm
Ludzas pilsētas ģimnāzijas meiteņu komandai – 3.vieta 
Komandā spēlēja: Patrīcija Cibuļska (4.a), Anastasija Afanasjeva (4.b), Inga Boroduļina (5.a), Milana Duncāne (5.a), Adriana Krivenoka  (5.a), Sabīne Krīviņa (5.a), Marta Batņa (5.b), Elīza Vinokurova (5.b), Elvita Budreviča (6.a), Daniela Jemeļjanova (6.a).

Ludzas pilsētas ģimnāzija ir vienīgā skola, no kuras gan zēnu, gan meiteņu komanda ieguva godalgotas vietas. 

 

14.02.2019. Starpnovadu skolu kausa izcīņa “TAUTAS BUMBA” zēniem vidusskolu grupā 
Ludzas pilsētas ģimnāzijas zēnu komandai – 1.vieta 
Komandā spēlēja: 5.a klases skolēni Aivis Bondars, Māris Bulis, Ingus Kristiāns Ignatjevs, Kristers Miškāns, Sandis Pudāns, Niks Vaškevičs, Daniels Volkovs, 5.b klases skolēni Einārs Borisovs, Raitis Černihovičs, Arsēnijs Daliba, Vadims Seļužickis, 5.c - Alvis Zbitkovskis.

14.02.2019. Starpnovadu skolu kausa izcīņa “TAUTAS BUMBA” meitenēm vidusskolu grupā 
Ludzas pilsētas ģimnāzijas meiteņu komandai – 1.vieta 
Komandā spēlēja: Patrīcija Cibuļska (4.a), Anastasija Afanasjeva (4.b), Inga Boroduļina (5.a), Milana Duncāne (5.a), Adriana Krivenoka  (5.a), Sabīne Krīviņa (5.a), Marta Batņa (5.b), Elīza Vinokurova (5.b), Elvita Budreviča (6.a), Daniela Jemeļjanova (6.a).

 

16.01.2019. Starpnovadu skolu kausa izcīņa telpu futbolā 2000.-2002.gadā dzimušiem zēniem vidusskolu grupā 
Ludzas pilsētas ģimnāzijas zēnu komandai – 1.vieta 
 Komandā spēlēja: Oļegs Sergejs Daliba (10.b), Ričards Dukulis (11.b), Edijs Iļjenkovs (12.a), Ričards Kondalovs (11.a), Eduards Lukaševičs (11.a), Edvīns Mekšs (12.a), Guntis Petrovskis (12.a), Iļja Vinogradovs (11.b)

 

16.01.2019. Starpnovadu sacensības telpu futbolā 
Ludzas pilsētas ģimnāzijas komandai – 2.vieta 
Komandā spēlēja: Artis Čerņihovičs (8.b), Jānis Golubovs (9.b), Renārs Grebeņņikovs (9.b), Kristaps Kalvāns (9.a), Leno Daniels Kozlovskis (8.b), Endijs Kušners (9.b), Germans Lapšovs (9.c), Eduards Malahovs (9.a), Adrians Vaškevičs (8.b). 
Skolotāja Iluta Kaupuža

 

 10.01.2019. Starpnovadu sacensības florbolā. 8-9.klašu grupā 
Ludzas pilsētas ģimnāzijas komandai – 2.vieta 
Komandā spēlēja: Renārs Grebeņņikovs (9.b), Kristaps Kalvāns (9.a), Leno Daniels Kozlovskis (8.b), Endijs Kušners (9.b), Germans Lapšovs (9.c), Eduards Malahovs (9.a), Lauris Matisāns (9.a), Ritvars Zaharāns (7.b)
Skolotāja Iluta Kaupuža

 

14.12.2018. Starpnovadu skolu kausa izcīņa florbolā 2000.-2002.gadā dzimušām meitenēm vidusskolu grupā 
Ludzas pilsētas ģimnāzijas meiteņu komandai – 1.vieta 
Komandā spēlēja: Juta Bindemane (10.a), Madara Cibuļska (10.a), Vladislava Dikalova (10.a), Ginta Greitāne (10.a), Ilvita Marnauza (10.a), Sandra Paņkova (10.a), Ilze Upeniece (11.b)

 

30.11.2018. Starpnovadu sacensības basketbolā  
Ludzas pilsētas ģimnāzijas 8.-9. klases zēnu komandai - 1.vieta  
Komandā spēlēja: Deivids Kušners 7.a, Artis Čerņihovicš 8.b, Leno Daniels Kazlovskis 8.b, Adrians Vaškevičs 8.b, Renārs Grebeņņikovs 9.b, Endijs Kušners 9.b, Eduards Malahovs 9.a

 

 

  

15.11.2018. Starpnovadu sacensības basketbolā 8.-9. klašu grupā meitenēm
Ludzas pilsētas ģimnāzijas komandai - 1.vieta
Komandā spēlēja: Diāna Antonova (8.a), Jana Bule (7.c), Linda Novika (7.b), Maija Rancāne (8.a), Ērika Savicka (9.b), Valērija Skorohodova (8.b), Ieva Tuminska (9.b)

 

 

© 2019 Ludzas pilsētas ģimnāzija. Visas tiesības paturētas
Real time web analytics, Heat map tracking