Ludzas pilsētas ģimnāzijas skolēnu sasniegumi sportā 2018./2019. mācību gadā

 Apsveicam sportistus, paldies par ieguldīto darbu sakām sporta skolotājiem Gunāram Avotam, Ilutai Kaupužai, Solvitai Narnickai!

 

futbols14.05.2019. Starpnovadu sacensības futbolā
Ludzas pilsētas ģimnāzijas komandām I vieta

5.-7.klašu komandā spēlēja:
Sandis Pudāns (5a), Niks Vaškevičs (5a), Einārs Borisovs (5b), Raitis Čerņihovičs (5b), Vadims Seļužickis (5b), Sandis Griševs (5c), Valdis Griševs (5c), Alvis Zbitkovskis (5c), Roberts Laganovskis (6a), Sandis Vaškevičs (7b)

8.-9.klašu komandā spēlēja:
Leno Daniels Kazlovskis (8b), Lauris Izotovs (9a), Kristaps Kalvāns (9a), Eduards Malahova (9a), Jānis  Golubovs (9b), Renārs Grebeņņikovs (9b), Endijs Kušners (9b), Germans Lapšovs (9c)

10.-12.klašu komandā spēlēja:
Vladislavs Matvejevs (10a), Oļegs Sergejs Daliba (10b), Edijs Iļjenkovs (12a), Lauris Lotans (12a), Edvīns Mekšs (12a), Renārs Mikijanskis (12b), Ričards Ritiņš (12b)

 

08.05.2019. Starpnovadu skolu kausa izcīņa vieglatlētikā

  • Ralfam Lipskim (3a) - 2.vieta tāllēkšanā, 3.vieta stafetēs
  • Patrīcijai Cibuļskai (4a) - 1.vieta tenisa bumbiņas mešanā, 3.vieta stafetēs
  • Kristeram Ritiņam (4a) - 2.vieta tenisa bumbiņas mešanā, 3.vieta stafetēs
  • Sabīnei Krīviņai (5a) - 1.vieta 800 m skrējienā, 2.vieta 100 m skrējienā, 2.vieta stafetēs
  • Kristeram Miškānam (5a)  - 3.vieta tenisa bumbiņas mešanā
  • Milanai Duncānie (5a)  - 3.vieta 60 m skrējienā, 3.vieta 500 m skrējienā, 3.vieta stafetēs
  • Elgaram Kušneram (6a)  - 1.vieta tenisa bumbiņas mešanā, 2.vieta stafetēs
  • Robertam Laganovskim (6a) - 2.vieta 100 m skrējienā, 2.vieta stafetēs
  • Kristiānai Ziediņai (6b) - 2.vieta tenisa bumbiņas mešanā, 2.vieta stafetēs
  • Ņikitam Prikuļam (7a) - 2.vieta stafetēs, 3.vieta 400 m skrējienā
  • Samuelam Bernackim (7a) - 2.vieta 400 m skrējienā, 2.vieta stafetēs
  • Marisam Zaharovam (7a) - 3.vieta lodes grūšanā
  • Amālijai Trukānei (7b) - 1.vieta tāllēkšanā, 2.vieta 100 m skrējienā, 2.vieta stafetēs
  • Jana Dolgiļeviča (7b) - 1.vieta 800 m skrējienā, 2.vieta stafetēs
  • Artim Černihovičam (8b) - 1.vieta tāllēkšanā
  • Lindai Krolei (10a) - 1.vieta stafetēs, 2.vieta 100 m skrējienā
  • Madarai Cibuļskai (10a) - 1.vieta stafetēs, 2.vieta 400 m skrējienā, 3.vieta stafetēs šķēpa mešanā
  • Andrim Korņejevam (11a) - 1.vieta stafetēs, 2.vieta 100 m skrējienā, 3.vieta 400 m skrējienā
  • Denisam Saļihovam (11a) - 1.vieta stafetēs, 1.vieta 100 m skrējienā, 1.vieta 400 m skrējienā, 1.vieta tāllēkšanā

 

kross24.04.2019. Starpnovadu sacensības “Pavasara kross”

  • Sabīnei Krīviņai (5.a) - 1.vieta
  • Amālijai Trukānei (7.b) - 1.vieta
  • Jeļizavetai Haindravai (11.b) - 1.vieta
  • Alvim Zbitkovskim (5.c) - 2.vieta
  • Janai Dolgiļevičai (7.b) - 2.vieta
  • Baibai Ruskulei (11.b) - 2.vieta

5.a klase izvirzās projekta “Sporto visa klase” līderos

Klase04.04.2019.
Ludzas pilsētas ģimnāzija jau vairākus gadus piedalās Latvijas Olimpiskās komitejas projektā “Sporto visa klase”. Šī sezona mūsu 5.a klasei ir īpaši veiksmīga. Marta sākumā Daugavpils 16.vidusskolā notika projekta apakšgrupas sacensības stafetēs. Mūsu jaunie sportisti izcīnīja I vietu, apsteidzot mājiniekus daugavpiliešus, Līvānu 1.vidusskolas un Riebiņu vidusskolas 5.klasi.

Šai projektā tiek vērtēti ne tikai klases sasniegumi sportā, bet arī mācību rezultāti un paveiktie labie darbi. Bija liels prieks, kad marta beigās, kad paziņoja rezultātus,  arī kopvērtējumā mūsējie ir pirmie un ir izcīnījuši tiesības piedalīties projekta 2.kārtā. Rezultāti ir panākami,  sadarbojoties skolēniem, pedagogiem un vecākiem. Šī mācību gada laikā ir uzlabojušās sekmes, jo skolēniem ir motivācija mācīties, sportot un kopā  cīnīties par uzvaru.

5.a klases audzinātāja ir Lidija Krokša, sporta skolotāja – Solvita Narnicka. Turam īkšķus par mūsējo startiem 2.kārtā!

 

TBTB27.02.2019. Latgales reģiona skolēnu sporta spēles “TAUTAS BUMBA” zēniem  
Ludzas pilsētas ģimnāzijas zēnu komandai – 2.vieta 

Komandā spēlēja: 5.a klases skolēni Aivis Bondars, Māris Bulis, Ingus Kristiāns Ignatjevs, Kristers Miškāns, Sandis Pudāns, Niks Vaškevičs, 5.b klases skolēni Einārs Borisovs, Raitis Černihovičs, Arsēnijs Daliba, Vadims Seļužickis, 5.c - Alvis Zbitkovskis.

27.02.2019. Latgales reģiona skolēnu sporta spēles “TAUTAS BUMBA” meitenēm
Ludzas pilsētas ģimnāzijas meiteņu komandai – 3.vieta 
Komandā spēlēja: Patrīcija Cibuļska (4.a), Anastasija Afanasjeva (4.b), Inga Boroduļina (5.a), Milana Duncāne (5.a), Adriana Krivenoka  (5.a), Sabīne Krīviņa (5.a), Marta Batņa (5.b), Elīza Vinokurova (5.b), Elvita Budreviča (6.a), Daniela Jemeļjanova (6.a).

Ludzas pilsētas ģimnāzija ir vienīgā skola, no kuras gan zēnu, gan meiteņu komanda ieguva godalgotas vietas. 

 

14.02.2019. Starpnovadu skolu kausa izcīņa “TAUTAS BUMBA” zēniem vidusskolu grupā 
Ludzas pilsētas ģimnāzijas zēnu komandai – 1.vieta 
Komandā spēlēja: 5.a klases skolēni Aivis Bondars, Māris Bulis, Ingus Kristiāns Ignatjevs, Kristers Miškāns, Sandis Pudāns, Niks Vaškevičs, Daniels Volkovs, 5.b klases skolēni Einārs Borisovs, Raitis Černihovičs, Arsēnijs Daliba, Vadims Seļužickis, 5.c - Alvis Zbitkovskis.

14.02.2019. Starpnovadu skolu kausa izcīņa “TAUTAS BUMBA” meitenēm vidusskolu grupā 
Ludzas pilsētas ģimnāzijas meiteņu komandai – 1.vieta 
Komandā spēlēja: Patrīcija Cibuļska (4.a), Anastasija Afanasjeva (4.b), Inga Boroduļina (5.a), Milana Duncāne (5.a), Adriana Krivenoka  (5.a), Sabīne Krīviņa (5.a), Marta Batņa (5.b), Elīza Vinokurova (5.b), Elvita Budreviča (6.a), Daniela Jemeļjanova (6.a).

 

16.01.2019. Starpnovadu skolu kausa izcīņa telpu futbolā 2000.-2002.gadā dzimušiem zēniem vidusskolu grupā 
Ludzas pilsētas ģimnāzijas zēnu komandai – 1.vieta 
 Komandā spēlēja: Oļegs Sergejs Daliba (10.b), Ričards Dukulis (11.b), Edijs Iļjenkovs (12.a), Ričards Kondalovs (11.a), Eduards Lukaševičs (11.a), Edvīns Mekšs (12.a), Guntis Petrovskis (12.a), Iļja Vinogradovs (11.b)

 

16.01.2019. Starpnovadu sacensības telpu futbolā 
Ludzas pilsētas ģimnāzijas komandai – 2.vieta 
Komandā spēlēja: Artis Čerņihovičs (8.b), Jānis Golubovs (9.b), Renārs Grebeņņikovs (9.b), Kristaps Kalvāns (9.a), Leno Daniels Kozlovskis (8.b), Endijs Kušners (9.b), Germans Lapšovs (9.c), Eduards Malahovs (9.a), Adrians Vaškevičs (8.b). 
Skolotāja Iluta Kaupuža

 

 10.01.2019. Starpnovadu sacensības florbolā. 8-9.klašu grupā 
Ludzas pilsētas ģimnāzijas komandai – 2.vieta 
Komandā spēlēja: Renārs Grebeņņikovs (9.b), Kristaps Kalvāns (9.a), Leno Daniels Kozlovskis (8.b), Endijs Kušners (9.b), Germans Lapšovs (9.c), Eduards Malahovs (9.a), Lauris Matisāns (9.a), Ritvars Zaharāns (7.b)
Skolotāja Iluta Kaupuža

 

14.12.2018. Starpnovadu skolu kausa izcīņa florbolā 2000.-2002.gadā dzimušām meitenēm vidusskolu grupā 
Ludzas pilsētas ģimnāzijas meiteņu komandai – 1.vieta 
Komandā spēlēja: Juta Bindemane (10.a), Madara Cibuļska (10.a), Vladislava Dikalova (10.a), Ginta Greitāne (10.a), Ilvita Marnauza (10.a), Sandra Paņkova (10.a), Ilze Upeniece (11.b)

 

30.11.2018. Starpnovadu sacensības basketbolā  
Ludzas pilsētas ģimnāzijas 8.-9. klases zēnu komandai - 1.vieta  
Komandā spēlēja: Deivids Kušners 7.a, Artis Čerņihovicš 8.b, Leno Daniels Kazlovskis 8.b, Adrians Vaškevičs 8.b, Renārs Grebeņņikovs 9.b, Endijs Kušners 9.b, Eduards Malahovs 9.a

 

 

  

15.11.2018. Starpnovadu sacensības basketbolā 8.-9. klašu grupā meitenēm
Ludzas pilsētas ģimnāzijas komandai - 1.vieta
Komandā spēlēja: Diāna Antonova (8.a), Jana Bule (7.c), Linda Novika (7.b), Maija Rancāne (8.a), Ērika Savicka (9.b), Valērija Skorohodova (8.b), Ieva Tuminska (9.b)

 

 

© 2019 Ludzas pilsētas ģimnāzija. Visas tiesības paturētas
Real time web analytics, Heat map tracking