7.b klase atlases kārtā uz pusfinālu

zz 7b

Sniega dienas sporta aktivitātes 7.b klasē

7b sd m1   7b sd m2   7b sd m3

 

Koncerts "Jaungada brīnums"

6.ab 13.janvārī 6.a un 6.b klase rīkoja koncertu "Jaungada brīnums" saviem skolotājiem un vecākiem. Koncertā skolēni dziedāja, dejoja, muzicēja, spēlēja teātri, žonglēja. To visu skolēni darīja, lai atgrieztu svētkus, kurus nozaga ļaunā feja; lai atburtu sirdis, kuras sasaldēja ļaunā feja. Visiem kopā ar rūķu palīdzību izdevās atgriezt svētku prieku, tāpēc novēlam visiem:

Lai Jaunā gadā darbi veicas,
Un gaišas domas tālē trauc,
Lai sirds pēc mīlestības tiecas
Un tajā allaž saules daudz.

Sirsnīgs paldies par palīdzību pasākuma tapšanā skolotājām Vandai Žulinai un Ainai Kairovai, kā arī meistarīgajam skolas dīdžejam Raivim Isakovičam.

 Žanna Dukaļska,  Līga Batņa,  6.a un 6.b klases audzinātājas

 

Labdarības projekts "Eņģeļa pasts"

Pie SAC Ziemassvētku gaidīšanās laikā nolēmām piedalīties Vispasaules labdarības projektā "Eņģeļa pasts", uzrakstījām 35 vēstules – katram sociālās aprūpes centra "Ludza" iemītniekam un pagatavojām dāvaniņas.

Pēdējā mācību dienā, 21.decembrī devāmies uz sociālās aprūpes centru, kur kopā ar sociālo darbinieku, izstaigājot katru no istabiņām, apciemojām ikvienu tā iemītnieku. Lasījām priekšā savas vēstules, skaitījām Ziemassvētku dzejoļus, dāvinājām rūķu cepurītes.

Pretī saņēmām neviltotus veco cilvēku smaidus, labus vārdus un saviļņojuma asaras.

Uz skolu atgriezāmies ar gandarījuma sajūtu, ka arī mazas rokas var darīt lielus, labus darbus. 

Ineta Misāne, 4.a klases audzinātāja

 

Puzurs – tik latviski tuvs, bet mūsdienās tik tāls

4a puzurs 08.12.2016.
Swedbank aicināja visu Latvijas sākumskolu audzēkņus piedalīties Ziemassvētku puzuru gatavošanas konkursā, un 4.a klase nolēma pieņemt šo izaicinājumu.

 Ar puzura veidošanu klasē ienāca īpašs Ziemassvētku gaidīšanas laiks, sevis iepazīšana.

Mūsu klases Elvita ciemos sagaidīja savu sešgadīgo māsīcu Egiju no Īrijas. Radās ideja  - veidot skolā puzuru kopā ar Egiju. Tīrījām niedres, vērām puzurus, mazajai meitenei ļāvām izjust latvisko  Ziemassvētku gaidīšanas laiku.  Puzurs atvēra mūsu sirdis jaunai draudzībai! Egija aizlidoja uz Īriju ar 15 draugu vēstulēm, mazu pašdarinātu puzuru un skaistiem foto mirkļiem. Bet mēs palikām ar laimes sajūtu – dzīvot  Latvijā ir skaisti! 

Ineta Misāne, 4.a klases audzinātāja

 

Ar puzuru rotāti Ziemassvētki

Puzuri 3b 07.12.2016.
Lai mācītos latvisko dzīvesziņu, mēs, 3.b klases skolēni, nolēmām piedalīties Swedbank rīkotajā konkursā "Ar puzuru rotāti Ziemassvētki". Vakarā kopā ar vecākiem pulcējāmies savā klasē un izveidojām lielu puzuru - Ziemassvētku zvanu, kurš iezvanīs baltos Ziemassvētkus un modinās priecīgai un gaišai dienai. Lai balti un gaiši Ziemassvētki!

Nelija Žuka, 3.klases audzinātāja

 

Ekskursija uz Daugavpili

6ab 1 m 25.11. 6.a un 6.b. klase draudzīgi devās ekskursijā uz Daugavpili. Mēs apmeklējām zinātkāres centru "Zinoo" un Ledus halli. "Zinoo" centrā mēs piedalījāmies nodarbībā par raķetēm, uzzinājām gan vēsturi, gan raķešu darbības principu, kā arī paši modelējām un laidām tās gaisā. Daudzveidīgie eksponāti šajā centrā ierāva mūs dabas zinību neparastajā pasaulē, uzskatāmi parādot kā, piemēram, skaņa nonāk līdz cilvēka ausij, kā cilvēks notur līdzsvaru, kā rodas optiskais apmāns utt.  Savukārt Ledus hallē mēs šogad pirmo reizi stāvējām uz slidām. Klasē vēl ne visi prot slidot, tāpēc jo lielāks prieks bija tieši tiem, kas spēra pirmos soļus. Slidojot mēs pārliecinājāmies, ka tiešām esam draudzīgi, jo tie, kas prot slidot, aizrautīgi mācīja tos, kas neprot.

Šogad 6.a un 6.b klase kopā jau ir pavadījuši divus pasākumus – klases vakaru un ekskursiju. Mēs kļūstam arvien saliedētāki!

6.a un 6.b klase

Dabas izglītības centrā "Rāzna"

4a 1m 4a 2m 05.12.2016.
1.decembrī 4.a klases skolēni apmeklēja dabas izglītības centru “Rāzna”, kur piedalījāmies dabas izziņas nodarbībā par Rāznas nacionālā parka iemītniekiem ūdenī, mežā, pļavā un ezera piekrastē. Skolēniem patika atraktīvās un interesantās aktivitātes, bet visvairāk pārsteidza Rāznas ezera plašumi, kurus klātienē bija iespējams redzēt.

Paldies skolas direktorei par iespēju apmeklēt šo dabas izglītības centru un iegūt jaunas zināšanas!

Ineta Misāne, 4.a klases audzinātāja

10a m 25.11.2016.
24.novembrī 10.a klase devās uz J. Soikāna Ludzas mākslas skolu,
lai apskatītu savas klasesbiedrenes Agneses Kalvītes izstādi "Fotografika".

 

 

Labo darbu nedēļa

8c 1m 8c 2m 25.11.2016.
Labo darbu nedēļas laikā 8.c un 8.b klases skolēni Agnese Mašņikova,  Evika Ulase, Paula Baranova, Jānis Grišāns un Oļegs Dalibo izteica vēlmi palīdzēt pensionārei Veronikai Kušnerei. Bērni sakopa mājas apkārtni – grāba lapas un tīrīja pārziedējušo puķu dobes. Darbs tika veikts ar prieku, bet pēc tā pabeigšanas talcinieki tika cienāti ar karstu  tēju un cepumiem. "Palīdzot kādam, arī pats jūti prieku un gandarījumu", atzīst čaklie Labo darbu nedēļas akcijas dalībnieki.

Dagmāra Boicova, 8.c klases audzinātāja

 

Klases vakars un dalība konkursā

7b klvakars 11.11.2016. 
7.b klases vakars "Latvijas dzimšanas diena".

7.b klase piedalījās Zemkopības ministrijas rīkotajā konkursā  "Mūsu mazais pārgājiens 2016". 

 

  

Dalība konkursā "Mūsu mazais pārgājiens"

08.11.2016.
Rudenī 4.a klase piedalījās Zemkopības ministrijas Meža departamenta konkursā "Mūsu mazais pārgājiens", kur 1.- 4.klašu grupā 42 darbu konkurencē izcīnīja godpilno ATZINĪBU. Konkursa laikā tika izveidots radošais darbs - Powtoon prezentācija "Kur Ludzā ziemā siltums rodas?".
Prezentāciju ir iespējams noskatīties šeit: Siltums

Ineta Misāne, 4.a klases audzinātāja

 

Starptautiska izglītības akcija PASAULES LIELĀKĀ  MĀCĪBU STUNDA

Ps 1 Ps 2 Ps 3

 

08.11..2016.
3.oktobrī 4.a klasē notika sociālo zinību stunda "Saruna par to (trauksmaino omu)". Stunda bija veltīta 16. ANO Ilgtspējīgas attīstības mērķim - Miers un taisnīgums, un tajā skolēni tika iedrošināti uz sarunu par vardarbību pasaulē. Daloties pieredzē par saviem un citu emocionālajiem un fiziskajiem pārdzīvojumiem, skolēnos tika veicināta iecietība pret apkārtējiem. 

Ineta Misāne, 4.a klases audzinātāja

 

 11.c klase ciemojas pie 2.b klases

11c sadarbiba

27.09.2016.
Turpinot sadarbību septembra nogalē 11.c klase devās ciemos pie 2.b ar dāvanu - kinētiskām smiltīm. Tikšanas reizē notika kopnodarbība - radošuma sekmēšanai.

Inese Vorza, 11.c klases audzinātāja

 

 

 

© 2020 Ludzas pilsētas ģimnāzija. Visas tiesības paturētas
Real time web analytics, Heat map tracking