Dr intenets

7.februāris -  Pasaules Drošāka interneta diena

Ludzas pilsētas ģimnāzijā:

• 10.a un 10.b klasei plkst. 12:20 pasākums "Esmu virtuāls un drošs?" - jauniešu foruma "Mēs internetā - gudri, apdomīgi, pozitīvi?" tiešsaiste un viktorīna (pasākumu karte)
  • Drošāka interneta dienas konkurss skolēniem "Atrodi internetā" (piedalīsimies un laimēsim balvas (individuāli)!)

Mūsu skola pirmoreiz pārstāvēta robotikas sacensībās

Teo 01.02.2017.
J.Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzijā 2017.gada 28.janvārī notika Robotikas čempionāts. Tik plašs robotikas entuziastu salidojums Preiļos notika pirmo reizi. Piedalījās 150 bērni un jaunieši no Latvijas un Lietuvas, daudzi no viņiem ir jau lielu pieredzi robotikā.  Pirmo reizi tādā pasākumā piedalījās  arī mūsu skolas 5.a klases skolnieks Teodors Romanovskis . Viņš ar paša izgatavotu un saprogrammētu LEGO robotu no EV3 konstruktora piedalījās 5.-12.klašu skolēnu Sumo sacensībās.  Savā grupā  Teodors ierindojās 5.vietā. Finālam tika izvirzīti tikai pirmo četru vietu ieguvēji.

Teodors  guva  vērtīgu pieredzi, vēroja "Mega sumo" robotu paraugdemonstrējumus un pārējo disciplīnu sacensības. Viņš ir apņēmības  pilns attīstīt savas spējas šai jomā.

Ināra Petrovska, informātikas skolotāja

Amigo Dzintara dziesmas janvārī

Tihovski

Tihovsku ģimene ar Valda un Māra Muktupāvelu dziesmu "Pīmiņ, brōļ" Ata Auzāna aranžējumā Amigo Dzintara dziesmu janvāra aptaujā ar 6660 balsīm ierindojusis 2.vietā.
Apsveicam mūsu skolnieces Laimas ģimeni!

Dziesmas video - saite

Aptaujas rezultāti - saite