Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus, lai mēs varētu Jums nodrošināt vislabāko lietotāja pieredzi. Turpinot pārlūkot šo vietni, Jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai.  Uzzināt vairāk par sīkfailiem un to izmantošanu...

Individuālo nodarbību saraksts

Individuālo nodarbību saraksts 2018./2019. m.g.

Skolotājs Nodarbības laiks un vieta
Abricka Ineta Trešdien, 14:30 - 15:30, 311.kab.
Piektdien, 13:50 - 14:39, 311.kab.
Abricka Valentīna Trešdien, 13:30 - 14:06, 205.kab. 
Arcihoviča Līga Trešdien, 15:15 - 16:11, 215.kab. 
Ceturtdien, 15:15 - 16:15, 215.kab.
Avots Gunārs  Otrdien, 15:20 - 16:12, stadions / sporta halle
Ceturtdien, 15:20 - 16:10, stadions / sporta halle
Balode Renāte  Otrdien, 14:25 - 16:30, 208.kab.
Trešdien, 13:40 - 14:00, 208.kab. 
Barkāne Ingūna  Pirmdien, 14:15 - 15:15, 308.kab.
Trešdien, 14:15 - 15:45, 308.kab.
Ceturtdien, 13:25 - 15:02, 308.kab.
Batņa Līga Otrdien, 14:30 - 15:50, 151.kab.
Trešdien, 14:30 - 15:28, 151.kab. 
Bogomola Marija  Pirmdien, 12:40 - 13:46, 2.7 kab. (2.k.)
Bogomola Rita  Pirmdien, 12:40 - 13:16, 2.8 kab. (2.k.) 
Boicova Dagmāra  Pirmdien, 13:30 - 14:30, 3.5 kab. (2.k.)
Piektdien, 13:50 - 14:54, 210.kab.
Budreviča Laila  Pirmdien, 13:45 - 14:51, 215.kab.
Bule Irēna Otrdien, 14:30 - 15:36, 219.kab.
Piektdien, 13:45 - 14:45, 219.kab. 
Dobrovoļska Valentīna Pirmdien, 13:30 - 14:20, 2.2 kab. (2.k.)
Ceturtdien, 14:30 - 15:16, 2.2 kab (2.k.) 
Dukaļska Žanna  Otrdien, 13:45 - 15:10, 209.kab.
Ceturtdien, 14:30 - 15:05, 209.kab.
Dukšta Dzidra Trešdien, 15:15 - 15:45, 403.kab. 
Dukšte Ilona Otrdien, 15:10 - 15:50, 214.kab.
Trešdien, 15:15 - 15:45, 214.kab.
Ceturtdien, 13:20 - 14:00, 2.9 kab. (2.k.) 
Eriņa Ieva  Trešdien, 14:30 - 15:52, 218.kab.
Ceturtdien, 13:45 - 14:45, 218.kab.
Gavarāne Ineta  Otrdien, 13:45 - 14:45, 220.kab.
Piektdien, 13:45 - 15:17, 220.kab.
Gorbunova Inese  Pirmdien, 13:25 - 14:25, 3.10 kab (2.k.)
Ceturtdien, 15:15 - 16:33, 307.kab.
Jermaļonoka Anastasija Otrdien, 15:15 - 16:16, 305.kab.
Ceturtdien, 15:15 - 16:10, 305.kab. 
Kairova Aina
Pirmdien, 14:30 - 15:10, 413.kab.
Piektdien, 13:25 - 14:40, 413.kab. 
Kalverša Ivita
Ceturtdien, 14:30 - 15:36, 310.kab. 
Kaupuža Iluta  Pirmdien, 14:30 - 15:10, sporta halle
Ceturtdien, 15:15 - 16:17, sporta halle
Kricka Ilmāra  Trešdien, 13:25 - 14:51, 3.7 kab. (2.k.)
Ceturtdien, 14:30 - 15:10, 308.kab.
Krokša Lidija  Pirmdien, 13:45 - 15:05, 212.kab.
Trešdien, 15:10 - 15:50, 212.kab.
Krūze Inta  Otrdien, 13:25 - 13:55, 2.7 kab. (2.k.)
Trešdien, 13:25 - 13:55, 2.7 kab. (2.k.)
Kupreviča Ināra Trešdien, 15:15 - 16:00, 403.kab.
Piektdien, 13:45 - 14:25, 403.kab. 
Kuprevičs Viktors  Otrdien, 13:40 - 16:16, 140.kab.
Matuseviča Marija Otrdien, 15:15 - 16:10, 304.kab.
Trešdien, 14:30 - 15:20, 304.kab.
Ceturtdien, 14:30 - 15:10, 304.kab. 
Misāne Ineta  Pirmdien, 12:40 - 13:20, 3.8 kab. (2.k.)
Otrdien, 13:25 - 13:57, 3.8 kab. (2.k.)
Ceturtdien, 13:25 - 13:55, 3.8 kab. (2.k.)
Piektdien, 13:25 - 13:55, 3.8 kab. (2.k.)
Narnicka Solvita Otrdien, 12:40 - 13:28, 14:10 - 15:10, sporta halle
Ceturtdien, 14:10 - 15:10, sporta halle 
Naruševiča Daina Pirmdien, 13:30 - 14:38, 2.2 kab. (2.k.) 
Piektdien, 13:00 - 13:40, 2.2 kab. (2.k.)
Pentjuša Velta  Pirmdien, 12:40 - 13:40, 3.6 kab (2.k.), 14:25 - 15:10, 307.kab.
Piektdien, 13:45 - 14:55, 307.kab.
Petrovska Ināra Ceturtdien, 14:30 - 15:55, 411.kab.
Piektdien, 13:40 - 14:40, 411.kab. 
Plenkova Vija Pirmdien, 13:45 - 15:10, 113.kab.
Trešdien, 13:45 - 14:56, 113.kab. 
Pule Skaidrīte  Ceturtdien, 13:35 - 14:00, 2.8 kab. (2.k.)
Piektdien, 12:45 - 14:10, 2.8 kab. (2.k.)
Razumejeva Dzidra  Pirmdien, 14:00 - 15:10, 306.kab.
Trešdien, 15:15 - 16:15, 306.kab.
Stepanova Anžela  Otrdien, 14:30 - 15:30, 210.kab.
Ceturtdien, 13:45 - 14:45, 2.2 kab. (2.k.)
Šantare Ļuba Ceturtdien, 12:40 - 13:10, 2.4 kab. (2.k.)
Piektdien, 12:40 - 13:22, 2.4.kab. (2.k.) 
Šarapova Aija  Otrdien, 13:20 - 14:30, 2.6 kab. (2.k.)
Trešdien, 13:20 - 14:30, 2.6 kab. (2.k.)
Taukača Ilga Otrdien, 11:50 - 14:00, 2.3 kab. (2.k.) 
Piektdien, 13:30 - 13:58, 2.3 kab. (2.k.)
Trukšāne Zigrīda Otrdien, 15:15 - 16:15, 212.kab.
Piektdien, 13:45 - 14:45, 205.kab. 
Vorza Inese Otrdien, 15:50 - 16:50, 213.kab.
Trešdien, 13:45 - 14:45, 3.2 kab. (2.k.) 
Zavadska Vija Trešdien, 15:15 - 15:57, 310.kab. 
Zvonņikova Ineta  Otrdien, 13:00 - 13:40, 14:25 - 14:59, 1.8 kab. (2.k.)
Ceturtdien, 15:15 - 15:55, 1.8 kab. (2.k.)
Žeikare Inta Trešdien, 13:45 - 15:00, 205.kab.
Ceturtdien, 15:15 - 16:36, 205.kab. 
Žuka Nelija Pirmdien, 13:40 - 14:40, 2.9 kab. (2.k.)
 Trešdien, 12:30 - 13:30, 2.9 kab. (2.k.)
Žulina Vanda Pirmdien, 13:45 - 14:45, 207.kab.
Trešdien, 14:30 - 15:30, 207.kab. 

 

© 2018 Ludzas pilsētas ģimnāzija. Visas tiesības paturētas
Real time web analytics, Heat map tracking