Ludzas pilsētas ģimnāzija

Mācību stundu saraksts

1.st. 8:00-8:40

2.st. 8:50-9:30

3.st. 9:40-10:20

4.st. 10:40-11:20

5.st. 11:40-12:20

6.st. 12:35-13:15

7.st. 13:25-14:05

8.st. 14:15-14:55

Individuālo nodarbību saraksts 2017./2018. m.g.
Skolotājs Nodarbības laiks un vieta
Abricka Ineta
 Otrdien 14.15-16.15
Trešdien 15.00-15.36
Abricka Valentīna  Otrdien 13.20-13.50
Arcihoviča Līga  Otrdien 14.05-15.05
Trešdien 15.00-16.00
Avots Gunārs  Trešdien 15.00-16.00, stadions / sporta halle
Ceturtdien 15.00-16.00, stadions / sporta halle
Balode Renāte  Trešdien 14.15-16.27
Barkāne Ingūna  Pirmdien 13.45-14.25
Ceturtdien 13.45-14.25, 14.30-15.23
Batņa Līga  Otrdien 15.10-16.20
Trešdien 14.10-14.44
Piektdien 14.10-14.50
Belkovska Jūlija  Otrdien 15.10-16.45
Ceturtdien 14.15-14.55
Bogomola Marija  Trešdien 12.20-13.32, 2.8 kabinets (2.korpuss)
Bogomola Rita  Otrdien 12.30-13.00, 2.8 kabinets (2.korpuss)
Boicova Dagmāra  Otrdien 15.00-16.00
Ceturtdien 14.15-15.27
Buceniece Rita  Pirmdien 13.20-14.00
Trešdien 15.00-15.38
Ceturtdien 13.20-14.38
Budreviča Laila  Pirmdien 13.25-14.05
Ceturtdien 13.25-13.57
Bule Irēna  Otrdien 14.00-15.00
Piektdien 13.25-14.07
Dobrovoļska Valentīna  Ceturtdien 14.30-16.06
Dukaļska Žanna  Pirmdien 14.15-14.55
Otrdien 13.25-14.05, 15.00-15.34
Dukšta Dzidra  Otrdien 14.15-14.55
Dukšte Ilona  Pirmdien 13.25-15.37
Eriņa Ieva  Ceturtdien 15.40-16.52
Piektdien 14.15-15.15
Gavarāne Ineta  Otrdien 14.10-14.50
Trešdien 13.20-14.26
Piektdien 12.30-13.10
Gorbunova Inese Otrdien 14.10-16.34
Jermaļonoka Anastasija Otrdien 14.15-14.55
Trešdien 14.15-16.00
Kairova Aina
 Pirmdien 14.30-15.10, 15.40-16.20
Otrdien 12.50-13.30
Kalverša Ivita
 Pirmdien 14.30-15.05
Otrdien 15.00-15.35
Kaupuža Iluta  Pirmdien 14.05-15.05, sporta halle / manēža
Trešdien 13.15-14.09, sporta halle / manēža
Kricka Ilmāra  Pirmdien 14.15-15.05
Trešdien 13.25-14.53
Krokša Lidija  Trešdien 13.20-14.06, 14.10-15.24
Krūze Inta  Trešdien 14.15-14.46
Ceturtdien 14.15-14.46
Kuprevičs Viktors  Otrdien 13.20-14.20
Ceturtdien 15.00-16.18
Matuseviča Marija  Pirmdien 14.15-15.10
Trešdien 15.00-16.10
Ceturtdien 15.05-16.00
Mikažāns Jānis  Trešdien 15.05-15.41
Misāne Ineta  Pirmdien 13.15-13.55, 3.8 kabinets (2.korpuss)
Otrdien 13.15-13.58, 3.8 kabinets (2.korpuss)
Trešdien 13.15-13.58, 3.8 kabinets (2.korpuss)
Narnicka Solvita  Ceturtdien 14.15-15.51, sporta halle
Piektdien 13.25-14.25, sporta halle
Naruševiča Daina  Trešdien 13.25-14.22
Piektdien 12.35-13.32
Pentjuša Velta  Pirmdien 12.35-13.25, 13.38-14.40
Otrdien 13.25-14.40
Petrovska Ināra  Pirmdien 14.10-1500
Ceturtdien 15.00-15.50
Piektdien 13.20-14.16
Plenkova Vija  -
Pule Skaidrīte  Trešdien 13.20-14.23, 2.8 kabinets (2.korpuss)
Ceturtdien 12.35-13.38, 2.8 kabinets (2.korpuss)
Putāne Veronika  Trešdien 15.00-16.00
Razumejeva Dzidra  Pirmdien 14.10-15.10
Ceturtdien 15.00-16.00
Stepanova Anžela  Otrdien 13.25-14.31
Piektdien 12.35-13.05
Šantare Ļuba Ceturtdien 12.25-13.25 
Šarapova Aija  Pirmdien 12.25-13.25
Otrdien 12.25-13.25
Taukača Ilga  Pirmdien 13.20-14.18
Otrdien 12.35-13.15
Ceturtdien 13.25-14.05
Trukšāne Zigrīda  Pirmdien 13.25-14.05
Otrdien 15.00-16.20
Vorza Inese  Otrdien 14.20-15.00
Trešdien 14.20-15.00, 15.40-16.40
Zavadska Vija  Otrdien 15.10-15.58
Zvonņikova Ineta  Otrdien 14.10-15.21
Ceturtdien 15.00-15.25
Žeikare Inta  Pirmdien 14.15-14.55
Otrdiena 14.15-14.55
Trešdien 15.00-16.28
Žuka Nelija  Pirmdien 13.20-14.32
Piektdien 12.25-13.25
Žulina Vanda  Otrdien 13.25-14.05
Ceturtdien 13.25-14.31
Piektdien 13.25-13.45