Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus, lai mēs varētu Jums nodrošināt vislabāko lietotāja pieredzi. Turpinot pārlūkot šo vietni, Jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai.  Uzzināt vairāk par sīkfailiem un to izmantošanu...

Konkursi 2018/19

09.11.2018. Ludzas novada Bērnu un jauniešu centra zīmējumu konkursu "Manai Latvijai 100"

• Vladislavai Dikalovai (10.a) - II pakāpes diploms
  • Ievai Tuminskai (9.b) - III pakāpes diploms
    (skolotājas Ineta Misāne,  Ineta Zvonņikova)

18.10.2018. Ludzas novada erudītu konkurss novada jauniešiem “Bez špikera”
Apvienotajai vecāko klašu komandai (Agnese Kalvīte (12.a), Atis Austris Kalvītis (9.b), Andris Korņejevs (11.a), Kristiāna Kučāne (9.c), Paula Molodavčenko (9.c)) – 1.vieta (skolotājas Zigrīda Trukšāne, Vanda Žulina).

15.10.2018. Projekta “Līderim būt!” konkurss “Līderim būt!” - T-krekla dizains
Edgars Vorza (10.a) - viens no trim laureātēm žūrijas vērtējumā, Jeļizaveta Haindrava (11.b) - viena no skatītāju simpātiju ieguvējām.

14.09.2018. Raiņa un Aspazijas daiļradei veltīts skatuves runas konkurss "Zelta sietiņš"
Ksenijai Meļņikovai (8.a) – galvenā balva 5.-9.klašu grupā (skolotāja Vanda Žulina).

08.09.2018. Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas akcija “Mans skolotājs” (Zinātnieku nakts ietvaros)
Skolotājām Renātei Balodei un Lidijai Krokšai – pateicība par sniegto atbalstu skolēniem, iedvesmojot viņus doties pretī dzīvei un īstenot nākotnes ieceres.