Ludzas pilsētas ģimnāzija

Ludzas pilsētas ģimnāzijas skolēnu sasniegumi sportā 2017./2018.m.g.

 Apsveicam sportistus, paldies par ieguldīto darbu sakām sporta skolotājiem Gunāram Avotam, Ilutai Kaupužai, Solvitai Narnickai!

 

Futbols 2018 15.05.2018. Starpnovadu skolu kausa izcīņā futbolā vidusskolu grupā

Ludzas pilsētas ģimnāzijas 1999.-2001.g.dz. zēnu komandai – 1.vieta
Komandā spēlēja Edijs Iļjenkovs (11.a), Laurs Lotans (11.a), Edvīns Mekšs (11.a), Guntis Petrovskis (11.a), Edvīns Matvejenko (12.a), Kristaps Bulavskis (12.b), Elvijs Kušners (12.b), Armands Matvejevs (12.b)

Ludzas pilsētas ģimnāzijas 2002.-2003.g.dz. zēnu komandai – 1.vieta
Komandā spēlēja Artis Černihovičs (7.b), Kristaps Kalvāns (8.a), Eduards Malahovs (8.a), Jānis Golubovs (8.b), Renārs Grebeņņikovs (8.b), Endijs Kušners (8.b), Vitālijs Skorohodovs (9.a), Ivo Legkojs (9.c)

Ludzas pilsētas ģimnāzijas 2004.-2005.g.dz. zēnu komandai – 3.vieta
Komandā spēlēja Elgars Kušners (5.a), Kaspars Krīviņš (6.a), Deivids Kušners (6.a), Ņikita Prikuls (6.a), Sandis Vaškevičs (6.b), Ivars Ivulāns (6.c), Boriss Skutans (6.c), Kristaps Vorza (7.a), Leno Daniels Kazlovskis (7.b), Adrians Vaškevičs (7.b)

 

Viegl 2018 09.05.2018. Starpnovadu sacensības vieglatlētikā
Ludzas pilsētas ģimnāzijas skolēniem - 24 zelta medaļas, 14 sudraba medaļas un 11 bronzas medaļas.

  • Ingai Boroduļinai (4.a) tāllēkšanā 3.vieta
  • Mārim Bulim (4.a) stafetē 1.vieta
  • Sabīnei Krīviņai (4.a) 60 m skrējienā 1.vieta, 500 m skrējienā 1.vieta, stafetē 1.vieta
  • Kristeram Miškānam (4.a) tāllēkšanā 1.vieta, stafetē 1.vieta
  • Sandim Pudānam (4.a) tenisa bumbiņas mešanā 3.vieta
  • Nikam Vaškevičam (4.a) tāllēkšanā 3.vieta
  • Samuelam Bernackim (6.a) stafetē 1.vieta
  • Eināram Borisovam (4.b) tenisa bumbiņas mešanā 1.vieta, 60 m skrējienā 3.vieta, 500 m skrējienā 3.vieta
  • Elvitai Budrevičai (5.a) tenisa bumbiņas mešanā 2.vieta, 60 m skrējienā 2.vieta
  • Kristiānai Ziediņai (5.b) tenisa bumbiņas mešanā 1.vieta, stafetē 1.vieta, tāllēkšanā 1.vieta
  • Ņikitam Prikulam (6.a) stafetē 1.vieta, 100 m skrējienā 3.vieta
  • Janai Dolgiļevičai (6.b) stafetēs 1.vieta, 800 m skrējienā 1.vieta, 100 m skrējienā 2.vieta
  • Amālijai Trukānei (6.b) stafetē 1.vieta, tenisa bumbiņas mešanā 2.vieta
  • Janai Bulei (6.c) stafetē 1.vieta, tenisa bumbiņas mešanā 1.vieta, tāllēkšanā 1.vieta, 100 m skrējienā 1.vieta
  • Eduardam Malahovam (8.a) tāllēkšanā 3.vieta
  • Renāram Grebeņņikovam (8.b) tāllēkšanā 2.vieta
  • Endijam Kušneram (8.b) 1500 m skrējienā 1.vieta, 100 m skrējienā 3.vieta
  • Ērikai Savickai (8.b) 100 m skrējienā 2.vieta
  • Ievai Tuminskai (8.b) lodes grūšanā 2.vieta
  • Jutai Bindemanei (9.a) stafetē 2.vieta, 400 m skrējienā 2.vieta, tāllēkšanā 3.vieta
  • Andrim Korņejevam (10.a) 100 m skrējienā 2.vieta, stafetē 2.vieta, 400 m skrējienā 3.vieta
  • Denisam Saļikovam (10.a) tāllēkšanā 2.vieta, stafetē 2.vieta, 100 m skrējienā 3.vieta
  • Jeļizavetai Haindravai (10.b) 1500 m skrējienā 1.vieta, stafetē 2.vieta
  • Edgaram Pirogam (12.b) 100 m skrējienā 1.vieta
  • Robertam Stepanovam (12.b) lodes grūšanā 1.vieta, šķēpa mešanā 1.vieta

 

28.04.2018. Starpnovadu sacensības "Pavasara kross"

  • Sabīnei Krīviņai (4.a) - 1.vieta
  • Janai Dolgiļevičai (6.b) - 2.vieta
  • Endijam Kušneram (8.b) - 2.vieta

sp 13.04 13.04.2018. Starpnovadu skolu kausa izcīņā  volejbolā

Ludzas pilsētas ģimnāzijas meiteņu komandai - 1.vieta 
Komandā spēlēja: Ilze Upeniece (10.b), Aija Boroduļina (11.a), Anastasija Smoļņakova (12.b), Laura Līvmane (12.c), Laura Rutkovska (12.c), Lāsma Zagorska (12.c)

Ludzas pilsētas ģimnāzijas zēnu komandai - 2.vieta 
Komandā spēlēja: Edvīns Matvejenko (12.a) un 12.b klases jaunieši Kristaps Bulavskis, Dmitrijs Ceskāns, Elvijs Kušners, Kristaps Logins, Armands Matvejevs, Anrijs Rubins

Minihandbols 23.03.2018. Starpnovadu  skolu kausa izcīņa minihandbolā vidusskolu grupā

Ludzas pilsētas ģimnāzijas meiteņu komandai - 1.vieta
Komandā spēlēja: Jana Bule (6.c), Linda Novika (6.b), Diāna Antonova (7.a) un 7.b klases meitenes Anastasija Andrejeva, Sabīne Bierestovska, Kristena Mazaļevska, Amanda Pavlovska, Valērija Skorohodova, Evelīna Tadeušova.

Ludzas pilsētas ģimnāzijas zēnu komandai - 1.vieta
Elgars Kušners (5.a), Roberts Fjodorovs (5.b), Maksims Matvejenko (5.b), Deivids Kušners (6.a), Sandis Vaškevičs (6.b), Ritvars Zaharāns (6.b), Ivars Ivulāns (6.c), Adrians Vaškevičs (7.b), Leno Daniels Kazlovskis (7.b).

IMG 7503 m 09.03.2018. Starpnovadu kausa izcīņa handbolā 1999.-2001.gadā dzimušiem zēniem vidusskolu grupā

Ludzas pilsētas ģimnāzijas zēnu komandai - 1.vieta
Komandā spēlēja: Kristaps Kalvāns (8.a), Georgijs Dobriņins (10.b), Edvīns Mekšs (11.a), Edvīns Matvejenko (12.a), Elvijs Kušners (12.b), Kristaps Logins (12.b), Armands Matvejevs (12.b), Arturs Skovna (12.a).

Florbols 02 14.02.2018. Starpnovadu kausa izcīņa florbolā vidusskolu grupā 1999.-2001.gadā dzimušiem zēniem

23.02.2018. Starpnovadu kausa izcīņa florbolā vidusskolu grupā 1999.-2001.gadā dzimušām meitenēm

Ludzas pilsētas ģimnāzijas zēnu komandai - 1.vieta
Komandā spēlēja: 11.a klases zēni Edijs Iļjenkovs, Lauris Lotans, Edvīns Mekšs, Andis Solovjovs, 12.a - Edvīns Matvejenko, 12.b - Elvijs Kušners.

Ludzas pilsētas ģimnāzijas meiteņu komandai - 1.vieta
Komandā spēlēja: Vladislava Dikalova (9.a), Jeļizaveta Haindrava (10.b), Sabīne Dadaļeva (12.a), Laura Līvmane (12.c), Lāsma Zagorska (12.c)

Novads tb 20.02.2018. Latgales reģiona skolēnu 2017./2018.m.g. sporta spēles TAUTAS BUMBĀ

Ludzas pilsētas ģimnāzijas zēnu komandai - 2.vieta
Komandā spēlēja: 4.a klases zēni  - Aivis Bondars, Māris Bulis, Kristers Miškāns, Sandis Pudāns, Niks Vaškevičs, 4.b - Einārs Borisovs, Raitis Čerņihovičs, Arsēnijs Daliba, 5.a - Elgars Kušners, 5.b - Roberts Fjodorovs, Agris Kukars, Jānis Zagorskis

Dv 2018 dv m 2018 15.02.2018. Starpnovadu sacensības stafetēs "Drošie un veiklie"

Ludzas pilsētas ģimnāzijas komandai – 1.vieta 
Komandā spēlēja: 4.a klases skolēni - Aivis Bondars, Inga Boroduļina, Māris Bulis, Adriana Krivenoka, Sabīne Krīviņa, Kristers Miškāns, Evita Opincāne, Sandis Pudāns, Daniels Volkovs, 4.b - Einārs Borisovs, Raitis Černihovičs, 5.a - Jūlija Kondalova, Elgars Kušners, 5.b - Renāte Andrejeva, Kristiāna Ziediņa

Tb 2018 tb m 2018 15.02.2018. Starpnovadu sacensības "Tautas bumba"

Ludzas pilsētas ģimnāzijas meiteņu komandai – 1.vieta 
Komandā spēlēja: 4.a klases meitenes  - Inga Boroduļina, Sabīne Krīviņa, 4.b - Marta Batņa, 5.a - Elvita Budreviča, Ksenija Jekimenko, Jūlija Kondalova, Laura Muška, 5.b - Renāte Andrejeva, Evelīna Apeļa, Loreta Kaupuža, Kristiāna Ziediņa

Ludzas pilsētas ģimnāzijas zēnu komandai – 1.vieta 
Komandā spēlēja: 4.a klases zēni  - Aivis Bondars, Māris Bulis, Kristers Miškāns, Sandis Pudāns, 4.b - Einārs Borisovs, Raitis Čerņihovičs, Arsēnijs Daliba, 5.a - Elgars Kušners, 5.b - Roberts Fjodorovs, Agris Kukars, Jānis Zagorskis

IMG 7313 m 09.02.2018. Starpnovadu kausa izcīņa florbolā 2002.-2003.gadā dzimušiem zēniem vidusskolu grupā 

Ludzas pilsētas ģimnāzijas zēnu komandai - 2.vieta
Komandā spēlēja: 8.a klases skolēni Eduards Malahovs, Lauris Matisāns, 8.b - Renārs Grebeņņikovs, Endijs Kušners, Jānis Golubovs, 8.c - Germans Lapšovs, 9.a - Haralds Ruciņš, Vitālijs Skorohodovs

Sports 01.2018 24.01.2018. Starpnovadu kausa izcīņa telpu futbolā zēniem vidusskolu grupā

Ludzas pilsētas ģimnāzijas zēnu (1999.-2001.g.dz.) komandai - 1.vieta 
Komandā spēlēja: Edvīns Mekšs (11.a), Lauris Lotans (11.a), Guntis Petrovskis (11.a), Edvīns Matvejenko (12.a), Kristaps Bulavskis (12.b), Dmitrijs Ceskāns (12.b), Elvijs Kušners (12.b)

Ludzas pilsētas ģimnāzijas zēnu (2002.-2003.g.dz.) komandai - 3.vieta 
 Komandā spēlēja: Jānis Golubovs (8.a), Eduards Malahovs (8.a), Renārs Grebeņņikovs (8.b), Endijs Kušners (8.b), Germans Lapšovs (8.c), Haralds Ruciņš (9.a), Vitālijs Skorohodovs (9.a), Ivo Ļegkojs (9.c)

IMG 7077maza 01.12.2017. Starpnovadu kausa izcīņa basketbolā meitenēm vidusskolu grupā

Ludzas pilsētas ģimnāzijas meiteņu komandai - 1.vieta
Komandā spēlēja 9.a klases skolnieces Madara Cibuļska, Vladislava Dikalova, Ginta Greitāne, Linda Krole, Ilvita Marnauza, Sandra Paņkova, 9.b – Ksenija Fota

Ludzas pilsētas ģimnāzijas zēnu komandai - 1.vieta 
Komandā spēlēja Eduards Malahovs (8.a), Endijs Kušners (8.b), Edijs Kušners (9.a), Haralds Ruciņš (9.a), Vitālijs Skorohodovs (9.a), Ivo Ļegkojs (9.c)

IMG 6619 m 22.11.2017. Starpnovadu skolu kausa izcīņa basketbolā vidusskolu grupā 

Ludzas pilsētas ģimnāzijas meiteņu komandai - 1.vieta
Komandā spēlēja Juta Bindemane (9.a), Daniela Griševa (10.a), Jeļizaveta Haindrava (10.b), Sabīna Dadaļeva (12.a), Viktorija Kravale (12.a), Anastasija Smoļņakova (12.b), Laura Rutkovska (12.c), Lāsma Zagorska (12.c).

Ludzas pilsētas ģimnāzijas zēnu komandai - 2.vieta
Komandā spēlēja 12.a klases skolēni Edvīns Matvejenko, Arturs Skovna, 12.b – Dmitrijs Ceskāns, Jānis Kozlovs, Elvijs Kušners, Kristaps Logins, Armands Matvejevs, Jevgēņijs Murašovs, Roberts Stepanovs