Ludzas pilsētas ģimnāzija

Olimpiādes 2017./2018.

Apsveicam uzvarētājus, pateicamies skolēnu vecākiem par atbalstu saviem bērniem, 
paldies sakām skolotājiem par ieguldījumu skolēnu sagatavošanā olimpiādēm!

 

Ludzas pilsētas ģimnāzijas skolēnu sasniegumi valsts un reģiona olimpiādēs 

Novads valoda 24.01.2018. VI Latgales atklātā latviešu valodas un literatūras olimpiāde
Olimpiādē piedalījās 176 skolēni no Latgales skolām, Ludzas pilsētas ģimnāziju pārstāvēja 6 skolēni.

  • Kristiānai Ziediņai (5.b) 1.vieta
  • Amandai Leščinskai (6.c) 3.vieta
  • Markusam Līpacim (6.a) atzinība

Skolēnus olimpiādei sagatavoja skolotājas Laila Budreviča, Lidija Krokša, Vanda Žulina

 

 Ludzas pilsētas ģimnāzijas skolēnu sasniegumi Ludzas, Ciblas, Kārsavas un Zilupes novada olimpiādēs

08.02.2018. Krievu valodas (svešvalodas) olimpiāde
Olimpiādē piedalījās 53 skolēni, Ludzas pilsētas ģimnāziju pārstāvēja 15 skolēni.

  • Sarmītei Stripkānei (11.b) 2.vieta
  • Samantai Volkovai (12.a) 3.vieta
  • Jūlijai Vilmanietei (10.b) 3.vieta
  • Jūlijai Garbuzovai (12.b) 3.vieta
  • Laurai Narnickai (10.a) Atzinība
  • Guntim Petrovskim (11.a) Atzinība
  • Vitālijam Aņisimovam (12.a) Atzinība
  • Solvitai Dubrovskai (12.a) Atzinība
  • Dagnijai Laganovskai (12.c) Atzinība

Skolēnus olimpiādei sagatavoja skolotājas Žanna Dukaļska, Lidija Krokša, Dzidra Razumejeva

 

02.02.2018. Matemātikas olimpiāde 9.-12.klašu skolēniem
Olimpiādē piedalījās 39 skolēni, Ludzas pilsētas ģimnāziju pārstāvēja 13 skolēni.

  • Albīnei Hlopņickai (9.a) atzinība
  • Kristiānai Daukstei (10.b) 2.vieta
  • Ērikam Oščenkovam (12.a) atzinība

Skolēnus olimpiādei sagatavoja skolotājas Ilmāra Kricka, Marija Matuseviča, Ināra Petrovska

 

01.02.2018. Tekstila tehnoloģiju olimpiāde
Olimpiādē piedalījās 23 skolēni, Ludzas pilsētas ģimnāziju pārstāvēja 3 meitenes.

  • Albīnei Hlopņickai (9.a) 2.vieta
  • Paulai Molodavčenko (8.c) atzinība

Skolēnus olimpiādei sagatavoja skolotājas Rita Buceniece, Vija Plenkova

 

01.02.2018. Mājturības un tehnoloģiju (koka un metāla tehnoloģijas) un mājsaimniecības olimpiāde
Olimpiādē piedalījās 9 skolēni, Ludzas pilsētas ģimnāziju pārstāvēja 3 zēni.

  • Nikam Vanagelim (8.c) 2.vieta
  • Dnāram Rudovičam (8.c) atzinība
  • Haraldam Ruciņam (9.a) atzinība

Skolēnus olimpiādei sagatavoja skolotāji Viktors Kuprevičs, Jānis Mikažāns

 

19.01.2018. Fizikas olimpiāde 9.-12.klašu skolēniem
Olimpiādē piedalījās 48 skolēni, Ludzas pilsētas ģimnāziju pārstāvēja 11 skolēni.

  • Kristīnei Krištopānei (9.b) 2.vieta
  • Albīnei Hlopņickai (9.a) 3.vieta
  • Ksenijai Fotai (9.b) 3.vieta
  • Uģim Ūzulniekam (11.b) atzinība
  • Vitālijam Aņisimovam (12.a) 1.vieta
  • Ērikam Oščenkovam (12.a) 2.vieta

Skolēnus olimpiādei sagatavoja skolotājas Anastasija Jermaļonoka, Veronika Putāne

 

16.01.2018. Informātikas olimpiāde 7.klašu un 11.klašu skolēniem
Olimpiādē piedalījās 18 skolēni, Ludzas pilsētas ģimnāziju pārstāvēja 13 skolēni.

  • Imantam Vancānam (7.b) 2.vieta
  • Guntaram Jermoļenko (7.b) 3.vieta
  • Diānai Antonovai (7.a) atzinība
  • Amandai Konovalovai (7.b) atzinība
  • Agnesei Klavītei (11.a) 1.vieta
  • Valērijai Abakšinai (11.a) 3.vieta
  • Uģim Ūzulniekam (11.b) atzinība

Skolēnus olimpiādei sagatavoja skolotājas Ivita Kalverša, Ināra Petrovska, Vija Zavadska

 

15.01.2018. Latviešu valodas un literatūras olimpiāde 8.-9.klašu skolēniem
Olimpiādē piedalījās 28 skolēni, Ludzas pilsētas ģimnāziju pārstāvēja 7 skolēni.

  • Kristiānai Kučānei (8.c) 2.vieta
  • Poļinai Čeļadko (8.b) 3.vieta
  • Agnesei Mašņikovai (9.c) 1.vieta
  • Agnesei Greitānei (9.c) 2.vieta
  • Albīnei Hlopņickai (9.a) 3.vieta
  • Laurai Zgirskai (9.a) 3.vieta
  • Ivetai Bierestovskai (9.a) atzinība

Skolēnus olimpiādei sagatavoja skolotājas Līga Arcihoviča, Dagmāra Boicova, Ieva Eriņa, Vanda Žulina

 

12.01.2018. Vēstures olimpiāde 9.klasēm
Olimpiādē piedalījās 17 skolēni, Ludzas pilsētas ģimnāziju pārstāvēja 3 skolēni.

  • Vladislavai Dikalovai (9.a) 2.vieta
  • Albīnei Hlopņickai (9.a) atzinība

Skolēnus olimpiādei sagatavoja skolotāja Zigrīda Trukšāne

 

12.01.2018. Vēstures olimpiāde 12.klasēm
Olimpiādē piedalījās 7 skolēni, Ludzas pilsētas ģimnāziju pārstāvēja 3 skolēni.

  • Vitālijam Aņisimovam (12.a) 3.vieta
  • Ērikam Oščenkovam (12.a) atzinība

Skolēnus olimpiādei sagatavoja skolotāja Inta Žeikare

 

30.11.2017. Bioloģijas olimpiāde
Olimpiādē piedalījās 57 skolēni, Ludzas pilsētas ģimnāziju pārstāvēja 16 skolēni.

  • Agnesei Mašņikovai (9.c) 3.vieta
  • Arnitai Bleivei (10.b) 2.vieta
  • Ērikai Dolgiļevičai (10.a) 3.vieta
  • Agritai Bricikai (11.a) 3.vieta
  • Ērikai Kuzminai (11.b) 3.vieta
  • Uģim Ūzulniekam (11.b) 3.vieta
  • Valērijai Abakšinai (11.a) atzinība
  • Sandim Čerņavskim (11.a) atzinība
  • Ērikam Oščenkovam (12.a) 3.vieta
  • Arvīdam Šromam (12.c) 3.vieta

Skolēnus olimpiādei sagatavoja skolotāja Ineta Abricka.

 

22.11.2017. Vācu valodas olimpiāde
Olimpiādē piedalījās 3 skolēni, Ludzas pilsētas ģimnāziju pārstāvēja 2 skolēni.

  • Kristiānai Kopeikai (12.b) 2.vieta
  • Madarai Kozlovai (11.a) atzinība

Skolēnus olimpiādei sagatavoja skolotāja Līga Batņa.