Ludzas pilsētas ģimnāzija

Ludzas pilsētas ģimnāzijas skolēnu sasniegumi konkursos 2017./2018.m.g.

 Apsveicam uzvarētājus, paldies sakām skolotājiem un skolēnu vecākiem par padomu un atbalstu!

Medvezonok 08.05.2018. Valsts Izglītības un satura centra zālē (Rīgā) notika krievu valodas olimpiāžu, konkursu uzvarētāju un laureātu apbalvošanas ceremonija
Balvas saņēma arī valodas konkursa "Russkij medvežonok" (Krievu lācēns) laureāti

Šai starptautiskajā konkursā piedalījās 4228 skolēni no Latvijas skolām, bet pavisam kopā bija 1606030 dalībnieki. No Ludzas pilsētas ģimnāzijas piedalījās 31 skolēns (7.-12. kl.).

  • 1.vietu skolā un 4.vietu Latvijā ieguva Angelika Krivenoka (12. b)
  • 2.vieta skolā un 8.-12.vieta Latvijā Vitālijam Aņisimovam (12.a)

Laureātu skolotājas - Dzidra Razumejeva un Lidija Krokša.

 

Elektronika teo 21.04.2018. Atklātais Latvijas skolēnu elektronikas konkurss "Rīga 2018"
Teodoram Romanovskism (6.a) - 2.vieta (vairāk)

 

Folk

Folkloras kopas sasniegumi

26.04.2018.  "Pulkā eimu, pulkā teku" (PEPT) Ziemeļlatgales novada bērnu un jauniešu folkloras kopu ikgadējā skate/sarīkojums "Aiz upeitis es izaugu"

  • LPĢ folkloras kopai - I pakāpe
    Skatē piedalījās 4.a klases skolēni: Milana Duncāne, Sabīne Krīviņa, Jeļizaveta Matvejenko, Adriana Krivenoka, Sandis Pudāns, Elmārs Treiņa, Niks Vaškevičs, Ingus Kristiāns Ignatjevs, Aivis Bondars, Māris Bulis, Artjoms Šlapins, Kristers Miškāns, kā arī Sintija Vītoliņa (4.b) un Paula Silkāne (3.a).

22.04.2018. Tradicionālās dziedāšanas konkurss "Dziesmu dziedu, kāda bija 2018" (fināls)

  • Paulai Silkānei (3.a) – II pakāpe un  tituls Latvijas "DIŽLIELĀ DZIEDĀTĀJA"

28.03.2018. Ziemeļlatgales novada tradicionālās dziedāšanas konkurss "Dziesmu dziedu, kāda bija 2018" 

  • Paulai Silkānei (3.a) – II pakāpe un  tituls "LIELĀ DZIEDĀTĀJA"
  • Sandim Pudānam (4.a) – II pakāpe un tituls "LIELAIS DZIEDĀTAJS"
  • Elmāram Treiņam (4.a) – III pakāpe un tituls "MAZAIS DZIEDĀTĀJS"

Folkloras kopu vada skolotāja Ilga Taukača (vairāk)


Voludzani 2018
 21.04.2018. 18.skatuves runas konkurss "Vuolyudzāni"
Artūram Šromam - 1.vieta (skolotāja Vanda Žulina)

krval 2018 10.04.2018. Latvijas Krievu valodas un literatūras (dzimtās un svešvalodas) skolotāju asociācijas konkurss "Integrētā stunda krievu valodā" 
Ludzas pilsētas ģimnāzijas krievu valodas skolotājai Dzidrai Razumejevai - 1.vieta
 

Glitraksti 201807.04.2018. Krievu valodas un literatūras skolotāju asociācijas organizētais glītrakstīšanas konkurss

  • Amandai Leščinskai (6.c) - 2.vieta (skolotāja Dzidra Razumejeva)
  • Edgaram Oščenkovam (6.b) - 3.vieta (skolotāja Žanna Dukaļska)
     

Skala lasisana 23.03.2018. Skaļās lasīšanas konkursa reģionālais posms

  • Elizabetei Valeniecei (6.c) - 1.vieta (Elizabete kronēta par lasīšanas karalieni) (skolotāja Vanda Žulina)
  • Laurai Mortuzānei (6.a) - I pakāpes diploms (skolotājaLaila Budreviča)
     

sr r 21.03.2018. Reģiona skatuves runas konkurss

Emīlijai Kronei (1.b), Lainei Kučānei (3.b), Elizabetei Valeniecei (6.c), Ksenijai Meļņikovai (7.a), Agnesei Mašņikovai (9.c), Artūram Šromam (12.c) - I pakāpes diploms.
Skolēnus konkursam sagatavoja skolotājas Dagmāra Boicova, Velta Pentjuša, Vanda Žulina

 IMG vuks24.02.2018. Siguldas robotu kauss 2018
6.a klases zēnu komandai "Vuks" - Markusam Līpacim un Teodoram Romanovskim 1. vieta VEX robotikas disciplīnā - vadīšanas prasmes.

26.01.2018. Ērikai Kuzminai (11.b) - 2.vieta projekta "Esi līderis!" konkursā vidusskolēniem "Līderis manā dzimtas kokā" (skolotāja Ieva Eriņa) 
 

15.01.2018. A.Liepas Neklātienes matemātikas skolas jauno matemātiķu konkursa 3.kārta 
Imantam Vancānam (7.b) - 3.vieta (sk.Velta Pentjuša)

Muks15.12.2017. Roberta Mūka radošā darba mūžam veltīts Vislatvijas skolēnu jaunrades darbu konkurss

  • Amandai Konovalovai (7.b) - atzinība (skolotāja Laila Budreviča)
  • Arnitai Bleivei (10.b) - atzinība (skolotāja Līga Arcihoviča)

Teodors 23.11.2017. Teodors Romanovskis (6.a) - tehniskās jaunrades nama "Annas 2" konkursa "Superpuika 2018" otrās kārtas finālists.

IMG 5124 16.11.2017. Anastasijai Višņakovai (11.b) - 1.vieta
Ludzas novada Bērnu un jauniešu centra fotokonkursā "Kāpēc ir vērts būt un dzīvot Latvijā" 

IMG 5127 19.10.2017. Agnesei Kalvītei (11.a) - 1.vieta
Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas plakātu konkursā skolēniem par vardarbību internetā (skolotāja - konsultante Ineta Zvonņikova)

IMG 5000 18.10.2017. Paulai Molodavčenko (8.c) - apliecinājums par aktīvu dalību konkursā "Vācu valoda manā ceļā" (skolotāja - konsultante Inese Vorza)

 

08.11.2017. Ludzas novada Bērnu un jauniešu centra zīmējumu konkursa "Kāpēc ir vērts būt un dzīvot Latvijā" laureāti

  • Jānis Malakovs (1.a)
  • Iveta Bierestovska (9.a)
  • Laima Tihovska (9.c)
  • Mihails Sidorins (11.a)

Skolotājas Ineta Misāne un Ineta Zvonņikova 
 

15.01.2018. A.Liepas Neklātienes matemātikas skolas jauno matemātiķu konkursa 1.kārta 
Imantam Vancānam (7.b) - atzinība (sk.Velta Pentjuša)

IMG 4996 m 08.09.2017. Literārais un ainavu konkurss, veltīts Jāņa Jaunsudrabiņa 140.dzimšanas dienas atcerei

  • Jānim Golubovam (8.b) - 2.vieta
  • Poļinai Čeļadko (8.b) - atzinība

Skolēnus konkursam sagatavoja skolotāja Laila Budreviča