Ludzas pilsētas ģimnāzija

LPG ZJ 2017

 1 4klases  5 6klases  7 12klases

  Ludzas pilsētas ģimnāzijas skolēni sāk mācības renovētajās telpās

5.decembrī  Būvniecības valsts kontroles biroja speciālisti parakstīja aktu par Ludzas pilsētas ģimnāzijas I korpusa ēkas pieņemšanu ekspluatācijā. Veselības un Ugunsdzēsības dienesti savus atzinumus ir devuši jau agrāk. Varam atgriezties savas skolas telpās!

Ceturtdien, 7.decembrī, plkst. 8.00 pulcējamies uz svinīgu atklāšanas brīdi pie LPĢ I korpusa.

Sākot ar ceturtdienu, mācību stundas 7.-12. klasēm notiks I korpusā, 1.-6. klasēm – II korpusā. Ceturtdien un piektdien mācības LPĢ sāksies plkst. 8.00, bet no pirmdienas, 11.decembra, atgriezīsimies ierastajā ritmā: pirmā stunda sāksies plkst. 8.10.

Paldies katram skolēnam, pedagogam, vecākiem, saimnieciskajiem darbiniekiem par pacietību,  pārvarot grūtības, strādājot  sarežģītos apstākļos.

Pateicamies Ludzas  II vidusskolas un Sporta skolas kolektīvam par iespēju mācību procesā  izmantot viņu telpas. 

Bet vislielākais Paldies būvniekiem – SIA Latgalija, autoruzraugam Vitai Polkovņikovai, būvuzraugam Uģim Tēraudam, Ludzas novada pašvaldībai – visiem, kuri iesaistījās skolas pārbūves un modernizēšanas darbos.

Pateicības vārdus gribas veltīt arī SIA "Certes.lv" pārstāvjiem par mācību telpu aprīkošanu ar modernām IT sistēmām.

Lai mums visiem veicas, mācoties un strādājot mūsdienīgajā  skolā!

 Ludzas pilsētas ģimnāzijas direktore Dzidra Dukšta

 

Mums ir savs Superpuika

Teodors 23. novembrī Rīgā, Tehniskās jaunrades namā norisinājās konkursa "Superpuika 2018" otrā kārta, kurā par 10 finālistu vietām sacentās 33 vienpadsmit un 12 gadus vecai zēni no visas Latvijas. Tiesības piedalīties konkursa otrajā kārtā viņi bija ieguvuši parādot labākos rezultātus pirmajā kārtā, kurā piedalījās vairāk nekā simt dalībnieki no visas Latvijas.

Liels prieks, ka desmit finālistu vidū ir Ludzas pilsētas ģimnāzijas 6. klases skolnieks Teodors Romanovskis. Pavasarī notiks konkursa fināls, kurā noteiks 2018. gada Superpuikas titula ieguvēju. Finālsacensības varēs vērot arī Latvijas televīzijas skatītāji. Turēsim īkšķus par Teodoru, bet jau tagad varam viņu apsveikt! Būt 10 labāko vidū ir liels panākums.

Konkursa programmā bija vairāki sacensību veidi: fiziskās sagatavotības pārbaude, automobiļa modeļa veidošana no papīra, kokapstrāde, radošais uzdevums – šoreiz grāmatas noformējuma veidošana.

Vanda Žulina, latviešu valodas un literatūras skolotāja 

 

Sveicam Ludzas novada Gada cilvēkus 2017!

23561656 1mGada cilvēks izglītībā - INETA MISĀNE, Ludzas pilsētas ģimnāzijas skolotāja

23722446 1mGada jaunietis - RAIVIS ISAKOVIČS, Ludzas pilsētas ģimnāzijas 12.c klases skolēns