Ludzas pilsētas ģimnāzija

viegl 09.05.2017. Starpnovadu skolu kausa izcīņa vieglatlētikā

Komandu rezultāti:

  • 2006.-2007.g.dz. meitenēm stafetes skrējienā 3.vieta.
    Komandā: Sabīne Krīviņa (3.a), Elvita Budreviča (4.a), Andžela Iščenko (4.a), Kristiāna Ziediņa (4.c).
  • 2006.-2007.g.dz. zēniem stafetes skrējienā 2.vieta.
    Komandā: Kaspars Bierestovskis (4.a), Elgars Kušners (4.), Agris Kukars (4.b), Roberts Laganovskis (4.c),
  • 2000.-2001g.dz. zēniem stafetes skrējienā 2.vieta.
    Komandā: Ričards Kondalovs (9.), Eduards Lukaševičs (9.a), Andris Korņejevs (9.b), Deniss Saļihovs (9.b).

Individuālie rezultāti:

  • Sabīne Krīviņa (3.a) - 1.vieta 500m skrējienā, 3.vieta 60m skrējienā
  • Elgars Kušners (4.a) - 3.vieta 500m skrējienā, 3.vieta bumbiņas mešanā
  • Roberts Laganovskis (4.c) - 3.vieta tāllēkšanā
  • Kristiāna Ziediņa (4.c) - 3.vieta bumbiņas mešanā, 3.vieta tāllēkšanā
  • Jana Bule (5.c) - 1.vieta bumbiņas mešanā, 2.vieta 100m skrējienā, 3.vieta tāllēkšanā
  • Endijs Kušners (7.b) - 3.vieta 1500m skrējienā, 3.vieta šķēpmešanā
  • Juta Bindemane (8.a) - 3.vieta 1500m skrējienā
  • Eduards Lukaševičs (9.a) - 3.vieta tāllēkšanā
  • Deniss Saļihovs (9.b) - 1.vieta tāllēkšanā, 3.vieta 100m skrējienā
  • Sabīne Dadaļeva (11.a) - 2.vieta 1500m skrējienā
  • Edgars Pirogs (11.b) - 1.vieta 100m skrējienā
  • Roberts Stepanovs (11.b) - 1.vieta šķēpmešanā, 2.vieta lodes grūšanā 

Pateicību par piedalīšanos sacensībās saņēma: Amanda Konovalova (6.b), Nelda Treikale (7.a), Leila Matvejeva (7.a), Deina Misāne (7.c), Renārs Grebenņikovs (7.b), Aleksandrs Stepanovs (5.a).
Skolēnus sacensībām sagatavoja sporta skolotāji Gunārs Avots, Iluta Kaupuša, Solvita Narnicka.

 

skrien 28.04.2017. Starpnovadu sacensības pavasara krosā Ciblā

  • Aleksandrs Stepanovs (5.a) 2.vieta 500m skrējienā,
  • Jana Bule (5.c) 2.vieta 500m skrējienā,
  • Sabīne Dadaļeva (11.a) 2.vieta 1000m skrējienā,
  • Linards Usāns (7.a) 3.vieta 1000m skrējienā,
  • Deina Misāne (7.c) 3.vieta 1000m skrējienā,
  • Artūrs Bogdanovs (9.a) 3.vieta 1500m skrējienā,
  • Artūrs Šroms (11.c) 3.vieta 2000m skrējienā.

 

VOC 231.03.2017. LOK projekta "Sporto visa klase" veiklības stafetes
Ludzas pilsētas ģimnāzijas 3.a klasei - 3.vieta 

LOK projekta "Sporto visa klase" ietvaros 43 skolu trešklasnieku komandas 31.martā visā Latvijā mērojās spēkiem veiklības stafetēs. Šajā mācību gadā projektā iesaistījusies arī Ludzas pilsētas ģimnāzijas 3.a klase (klases audzinātāja Ilga Taukača, sporta skolotāja Solvita Narnicka). Stafešu sacensības norisinās vairākās grupās, labākos izvirzot finālam. Riebiņu vidusskolā 31.martā startēja 13 skolu komandas no Viļānu, Līvānu, Rēzeknes, Salas, Daugavpils, Ludzas, Lielvārdes, Aizkraukles un Riebiņu novada.
Mūsu skolēni sacensībās ieguva godalgoto 3.vietu, dalot to ar Salas un Riebiņu vidusskolām. Liels paldies skolēniem, klases audzinātājai un vecākiem par atbalstu!

 

11.04.2017. Starpnovadu skolu kausa izcīņā florbolā vidusskolu grupā
Ludzas pilsētas ģimnāzijas komandai - 2.vieta 

Komandā spēlēja: 10.a klases jaunieši - Edijs Iļjenkovs, Edvīns Mekšs, Lauris Lotans, Andis Solovjovs, 11.a - Edvīns Matvejenko, Intars Stahovskis, 11.b - Dmitrijs Ceskāns, Elvijs Kušners, 12.b - Andis Misāns.
Komandu sacensībām sagatavoja sporta skolotāji Gunārs Avots un Solvita Narnicka.

 

Ne sp 17.03.2017. Starpnovadu sacensības handbolā 2001.-2002. gadā dzimušiem jauniešiem (tiem, kuri nav Ludzas novada sporta skolas handbola pulciņa pārstāvji). Ludzas pilsētas ģimnāzijas komandai - 1.vieta

Komandā spēlēja: 8.a klases jaunietis Eduards Čerņavskis, 9.a - Artūrs Bogdanovs, Ēriks Groševs, Ričards Kondalovs, Eduards Lukaševičs, Artūrs Zaharāns, 9.b - Andris Korņejevs, Deniss Saļihovs.
Sporta skolotājas Solvita Narnicka un Iluta Kaupuža.

 

Hand m 10.03.2017. Starpnovadu sacensībās handbolā

Ludzas pilsētas ģimnāzijas komandai - 1.vieta
Komandā spēlēja:10.a klases skolēni Edijs Iļjenkovs, Lauris Lotans, Guntis Petrovskis, 10.b - Aleksandrs Antoņuks, Raitis Baculis, Uģis Ūzulnieks, Andis Valters, 12.b - Kristaps Savickis.
Skolēnus sacensībām sagatavoja sporta skolotājas Sovita Narnicka un Iluta Kaupuža. Paldies jauniešiem un skolotājām!

 

03.03.2017. Starpnovadu skolu kausa izcīņa volejbolā vidusskolu grupā

Ludzas pilsētas ģimnāzijas meiteņu komandai - 1.vieta 
Komandā spēlēja 11.a klases skolnieces Sabīna Dadaļeva, Anastasija Golubova, Viktorija Kravale, 11.b - Anastasija Smoļņakova, 11.c - Laura Līvmane, Laura Rutkovska, Lāsma Zagorska, 12.b - Krista Savicka.

Ludzas pilsētas ģimnāzijas zēnu komandai - 2.vieta 
Komandā spēlēja 11.a klases skolnieki Edvīns Matvejenko, Artūrs Skovna, 11.b - Kristaps Bulavskis, Dmitrijs Ceskāns, Agnis Kairovs, Elvijs Kušners, Armands Matvejevs, Jevgeņijs Murašovs, 12.a - Vadims Dukšts, Rolands Žeikars.

Skolēnus sacensībām sagatavoja sporta skolotājs Gunārs Avots.

 

21.02.2017. Latgales reģiona skolu komandu sacensības "Tautas bumba"

TB reg Ludzas pilsētas ģimnāzijas zēnu komandai  - 1.vieta 

Komandā spēlēja: 
4.a klases skolnieks Elgars Kušners,
5.a - Kaspars Krīviņš, Deivids Kušners, Aleksandrs Stepanovs,
5.b - Sandis Vaškevičs, Ritvars Zaharāns,
5.c - Ivars Ivulāns, Arnis Malakovs, Ņikita Prikuļs, Boriss Škutāns.
Komandu spēlei sagatavoja sporta skolotājas Iluta Kaupuža, Solvita Narnicka.

Paldies zēniem un skolotājām!

 

16.02.2017. Starpnovadu skolu kausa izcīņa TAUTAS BUMBĀ un DROŠIE UN VEIKLIE 

tbdvLudzas pilsētas ģimnāzijas komandai abās spēlēs - 1.vieta 

Komandā spēlēja: 4.a klases skolnieks Elgars Kušners, 4.b klases skolniece Renāte Andrejeva, 5.a - Kaspars Krīviņš, Deivids Kušners, Laura Mortuzāne, Ņikita Prikuļs, Aleksandrs Stepanovs, 5.b - Alise Alitkina, Elza Kozačkova, Zane Kravčenko, Linda Novika, Amālija Trukāne, Sandis Vaškevičs, Ritvars Zaharāns, 5.c - Jana Bule, Ivars Ivulāns, Natālija Kālīte Amanda Leščinska, Arnis Malakovs.

Paldies sporta skolotājām Ilutai Kaupužai un Solvitai Narnickai par komandas sagatavošanu sacensībām!

 

02.12.2016. Starpnovadu sacensības basketbolā meitenēm
Ludzas pilsētas ģimnāzijas komandas piedalījās abās vecuma grupās.

Bask m Jaunākā grupa (2001.-2002. gadā dzimušās meitenes) ieguva 2.vietu.

Komandā spēlēja: 8.a klases meitenes Cibuļska Madara, Bindemane Juta, Greitāne Ginta, Marnauza Ilvita, Paņkova Sandra, 8.b - Fota Ksenija, 9.a - Griševa Daniela, Narnicka Laura, 9.c - Cabule Amanda.

1998.-2000. gadā dzimušās meitenes ieguva 1.vietu.         

Komandā spēlēja: 11.a - Dadaļeva Sabīne, Kravale Viktorija, 11.b - Mičule Linda, Smoļņikova  Anastasija, Visocka Elita, 11.c - Līvmane Laura, Rutkovska  Laura, Zagorska Lāsma, 12.b - Savicka Krista.

 

24.11.2016. Starpnovadu sacensības basketbolā zēniem
Ludzas pilsētas ģimnāzijas komandas piedalījās abās vecuma grupās.

Bas 1Jaunāka grupa (2001.-2002. gadā dzimušie zēni) ieguva 2.vietu.

Komandā spēlēja: 9.a klases zēni Andrejevs Vadims, Dobriņins Georgijs, Groševs Ēriks, Kondalovs Ričards, Novikovs Raivis (9.b), Dukulis Ričards (9.c), Podoļecs Daniels (9.c), Kušners Edijs (8.a), Ļegkojs Ivo (8.c).

 

Bas 21998.-2000. gadā dzimušie zēni ieguva 1.vietu.

Komandā spēlēja: Matvejenko Edvīns (11.a), Skovna Artūrs (11.a), 11.b klases zēni Ceskāns Dmitrijs, Kušners Elvijs, Logins Kristaps, Matvejevs Armands, Murašovs Jevgeņijs, Stepanovs Roberts, Caune Intars (12.a), Žeikars Rolands (12.a).

 

21.09.2016. Starpnovadu sacensības futbolā
Sacensībās Ludzas pilsētas ģimnāzijas zēni piedalījās trīs vecuma grupās.

sp f1 Jaunāka grupa (2004.-2003.gadā dzimušie zēni) ieguva 1.vietu 
Komandā spēlēja: Vaškevičs Sandis 5.b, Čerņihovičs Artis 6.b, Kozlovskis Leno Daniels 6.b, Vērītis Dāvis 6.b, Malahovs Eduards 7.a, Matisāns Lauris 7.a, Golubovs Jānis 7.b, Grebeņņikovs Renārs 7.b, Kušners Endijs 7.b, Lapšovs Germans 7.c, Ruciņš Haralds 8.a

  

sp f2 2001.-2002.gadā dzimušie zēni ieguva 2.vietu 
Komandā spēlēja: Skorohodovs Vitālijs 8.a, Dobriņins Georgijs 9.a, Matvejenko Arturs 9.a, Lukaševičs Eduards 9.a, Korņejevs Andris 9.b, Novikovs Raivis 9.b, Saļihovs Deniss 9.b, Dukulis Ričards 9.c, Podoļecs Daniels 9.c, Ritiņš Ričards 10.b

 

 

sp f3 1998.-2000.gadā dzimušie zēni ieguva 2.vietu 
Komandā spēlēja: Lotāns Lauris 10.a, Petrovskis Guntis 10.a, Antoņuks Aleksandrs 10.b, Matvejenko Edvīns 11.a, Skovna Artūrs, 11.a, Caune Intars 12.a, Dukšts Vadims 12.a