Ludzas pilsētas ģimnāzija

4a zz29.05.2017. ZZ Čempionāts 

4.a klasei - 1.vieta ZZ Čempionātā 4.klašu grupā (audzinātāja Ineta Misāne).

 

 

Skoleni skiro 18.05.2017. Ludzas novada pašvaldības sadarbībā ar SIA "Ludzas apsaimniekotājs" organizētā Ludzas novada skolu 5.–9. klašu skolēniem sadzīves atkritumu šķirošanas akcija "Ludzas novadā Skolēni šķiro!"

6.a klasei - 1.vieta (audzinātāja Žanna Dukaļska)

 

Paula ap 15.05.2017. Lauku atbalsta dienesta un Zemkopības ministrijas konkurss vienota logo izveidei Eiropas Komisijas programmām "Augļi skolai" un "Skolas piens"
Kopā konkursā tika iesūtītas 120 logo un 78 devīzes idejas.

Paula Molodavčenko (7.c) - uzvarētāja, logo idejas autore (skolotāja Inga Mikuča).

 

Folkloras kopa skate 27.04.2017. Ziemeļlatgales novada bērnu un jauniešu folkloras kopu sarīkojums - skate
Skatē piedalījās  17 novada bērnu un jauniešu folkloras kopas.

Ludzas pilsētas ģimnāzijas folkloras kopai II pakāpe

Folkloras kopā darbojas: Paula Silkāne (2.a), Sintija Vītoliņa (3.b) un 3.a klases skolēni  Aivis Bondars, Inga Boroduļina, Māris Bulis, Milana Duncāne, Ingus Kristiāns Ignatjevs, Adriana Krivenoka, Sabīne Krīviņa, Jeļizaveta Matvejenko, Evita Opincāne, Sandis Pudāns, Artjoms Šļapins, Elmārs Treiņa, Niks Vaškevičs, folkloras kopu vada skolotāja Ilga Taukača.

 

Raivo  26.01.-12.04.2017. Latvijas ebreju draudžu kopienas padomes, muzeja "Ebreji Latvijā" un Latvijas Universitātes Jūdaikas studiju centra organizētais eseju konkurss "Daudzveidīgā Latvija: ebreju kopiena Latvijas vēsturē un mūsdienās"

Konkursa mērķis bija veicināt skolēnu interesi par Latvijas, savas pilsētas un novada ebereju vēsturi kultūru un tradīcijām, īpaši par ebreju devumu Latvijas valsts attīsībā, sabiedriskajā, ekonomiskajā, politiskajā un kultūras dzīvē. 8.-9.kl. grupā tika iesniegti 20 darbi, 10.-12.kl. – 14 darbi.

Raivo Losevičš (9.c) savā vecuma grupā ieguva 2.pakāpes diplomu par eseju "Daudzveidīgā Latvija: ebreji Ludzas pilsētas vēsturē" (skolotāja Inta Žeikare).

 

Ugis 26.04.2017. Latvijas Valsts Meži stipendiju konkurss vidusskolēniem "LVM Bioekonomikas skola" 

Uģim Ūzulniekam (10.b) - atzinība (skolotājs Viktors kuprevičs)

 

 

IMG 2210 22.04.2017. Latgales reģiona latgaliešu skatuves runas konkurss "Vuolyudzāni"

  • Artūram Šromam (11.c ) - 1.vieta
  • Kamilai  Makarovai (5.c), Amandai Leščinskai (5.c) - atzinība

Skolēnus konkursam sagatavoja skolotāja Vanda Žulina.

 

Balvi 6.04.2017. Skolēnu skatuves runas un mazās formas uzvedumu konkursa II kārta
Konkurss notika Balvos, tajā piedalījās novadu konkursu uzvarētāji no Balviem, Rēzeknes, Alūksnes, Dagdas, Zilupes, Kārsavas, Viļakas, Ludzas un citām Latgales vietām. Mūsu skolu konkursā pārstāvēja četras meitenes.

  • Laurai Mortuzānei (5.a) un Ksenijai Meļņikovai (6.a) - I pakāpes diploms,
  • Agnesei Mašņikovai (8.c) un Lainei Kučānei (2.b) - II pakāpes diploms. 

Konkursam sagatavoja skolotājas Laila Budreviča, Vanda Žulina, Dagmāra Boicova un Laines mamma.

 

SAM 048030.03.2017. Ziemeļlatgales novada tradicionālās dziedāšanas konkurss "Dziesmu dziedu, kāda bija 2017" un tradicionālās muzicēšanas konkurss "Klaberjakte 2017"

Konkursos piedalījās arī mūsu skolas 3.a klases skolēni, folkloras kopas pārstāvji – trīs dziedātāji un muzikantu duets. Rezultāti:

  • Inga Boroduļina – I pakāpe, tituls "VISLIELĀKĀ DZIEDĀTĀJA" (izvirzīta konkursa finālam Rīgā)
  • Elmārs Treiņa – II pakāpe, tituls "LIELAIS DZIEDĀTAJS"
  • Sandis Pudāns – II pakāpe, tituls "LIELAIS DZIEDĀTAJS"
  • Aivis Bondars – II pakāpe, tituls "LIELAIS MUZIKANTS"
  • Niks Vaškevičs – II pakāpe, tituls "LIELAIS MUZIKANTS"

Folkloras kopu vada skolotāja Ilga Taukača.

 

29.03.2017.  Ludzas novada Novadpētniecības konkurss 7.–8.klašu skolēniem
Konkursā piedalījās 22 Ludzas novada skolu skolēni, Ludzas pilsētas ģimnāziju pārstāvēja - 9.

  • Agnesei Mašņikovai (8.c) - 1.vieta
  • Laimai Tihovskai (8.c) - 2.vieta
  • Atim Austrim Kalvītim (7.b), Evijai Stjožkinai (8.a), Robertam Vanagam (8.a), Paulai Baranovai (8.c) - atzinība.

Skolotāji: Renāte Balode, Dagmāra Boicova, Zigrīda Trukšāne. Vairāk par konkursu Ludzas novada mājaslapā.

 

Kengurs logo 23.03.2017. Starptautiskais matemātikas konkurss "Ķengurs 2017"

Jau vairākus gadus Latvijas skolu skolēniem ir iespēja piedalīties starptautiskajā matemātikas konkursā “Ķengurs”. Konkursa galvenais mērķis ir ieinteresēt jauniešus un dot viņiem pārliecību par savām spējām risināt nestandarta matemātikas uzdevumus.

 23.martā Latvijas skolēni kopā ar skolēniem visā pasaulē sacentās matemātikas zināšanās. Šajā mācību gadā konkursā piedalījās 23885 skolēni no 247 skolām. Arī Ludzas pilsētas ģimnāzijas 89 skolēni piedalījās konkursā. Konkursa uzvarētāji skolas mērogā:

1.vieta skolā: Evita Mikāne (2.b), Marta Batņa (3.b), Kristiāna Ziediņa (4.c), Rihards Čerņavskis (5.a), Imants Vancāns (6.b), Viktorija Petrova (7.b), Albīne Hlopņicka (8.a), Daniels Podolecs (9.c), Guntis Petrovskis (10.a), Ēriks Oščenkovs (11.a), Vadims Dukšts (12.a).

2.vieta skolā: Haralds Goremiko (2.a), Robijs Cabuls (3.b), Laura Reinvalde (4.b), Amanda Leščinska (5.c), Guntars Jermoļenko (6.b), Jānis Golubovs (7.b), Dairis Brilis (8.c), Georgijs Dobriņins (9.a), Uģis Ūzulnieks (10.b), Linda Mičule (11.b), Agija Valaine (12.a).

3.vieta skolā: Patrīcija Cibuļska (2.a), Jana Stepanova (3.b), Agris Kukars (4.b), Alise Alitkina (5.b), Markuss Līpacis (5.a), Guntars Ulāns (6.a), Aleksandra Jurčenko (7.c), Artis Rudzgailis (8.c), Daniela Griševa (9.a), Aija Boroduļina (10.a), Vitālijs Aņisimovs (11.a).

Atzinība skolā: Evelīna Plotņikova (2.b), Jana Butrima (2.b), Inguss Kristians Ignatjevs (3.a), Kristīne Kračus (4.b), Edgars Oščenkovs (5.b), Emīls Locovs (6.a), Valentīns Viļumovskis (7.b), Elīna Saukāne (8.c), Edgars Dembovskis (9.a), Sandis Čerņavskis (10.a), Raivis Isakovičs (11.c).

Skolēniem matemātiku māca un konkursam gatavoja skolotājas Valentīna Abricka, Ingūna Barkāne, Rita Bogomola, Inese Gorbunova, Ilmāra Kricka, Marija Matuseviča, Velta Pentjuša, Ināra Petrovska, Ļuba Šantare, Aija Šarapova, Nelija Žuka.

 

22.03.2017. Starpnovadu skatuves runas un mazo formu uzvedumu konkurss 
Konkursā piedalījās 39 skolēni, Ludzas pilsētas ģimnāziju pārstāvēja - 15.

I pakāpes diplomus un tiesības pārstāvēt skolu un novadu reģionālajā konkursā Balvos ieguva: Laine Kučāne (2.b), Laura Mortuzāne (5.a), Ksenija Meļņikova (6.a), Agnese Mašņikova (8.c).

II pakāpes diplomus ieguva: Kristers Zviedris (1.b), Arnis Malakovs (5.c), Elizabete Valeniece (5.c), Laima Tihovska (8.c), Ilze Upeniece (9.c), Artūrs Šroms (11.c).

Skolotāji: Līga Arcihoviča, Dagmāra Boicova, Laila Budreviča, Nataļja Narnicka, Aija Šarapova, Vanda Žulina.

 

Wa 07.03.2017. Projekta "Esi līderis!" Latgales reģiona biznesa spēle "Ceļā uz bagātību"

Komanda "Wallstreet" - 10.a klases jaunieši Sandis Čerņavskis, Artis Laganovskis un Mihails Sidorins pusfināla spēlē ieguva 22.5 punktus no 23 iespējamiem un 2.vietu. Komandu konsultēja skolotāja Ieva Eriņa.

 

 

JS komanda 07.03.2017. Europe Direct informācijas centra Austrumlatgalē organizētais konkurss "Daudz laimes, Eiropa!"
Ludzas pilsētas ģimnāzijas skolēnu komandai - 2.vieta 
Komandā - 11.b klases skolnieces Vaira Breidaka, Jūlija Garbuzova, Kristiāna Kopeika, Daiga Sarkane, Anastasija Smoļņakova un Raivis Isakovičš (11.c). 
Komanda izveidoja video par izmaiņām Ludzā no 2004.gada un ierakstīja sveicienu Eiropai, Latvijai un Ludzas iedzīvotājiem - saite uz video.
Skolotājas - Renāte Balode, Inta Žeikare.

 

 

DSC 4017 21.02.2017. Latvijas bankas bērnu zīmējumu konkurss euro kolekcijas monēta "Mana Latvija"
Laima Romancāne (6.b) - godalga (skolotāja Inga Mikuča)

 

 

 

Atstarotajs 02.02.2017. Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes organizētais dzejoļu konkurss
"Atstarotājs – mans un Tavs draugs"

  • Poļinai Čeļadko (7.b) - atzinība
  • Katrīnai Matvejevai (7.b), Viktorijai Petrovai (7.b), Samatai Volkovai (11.a) - pateicība
    Skolotājas - Laila Budreviča, Lidija Krokša.

 

20.01.2017.  Vācu valodas skolotāju asociācijas rīkotais konkurss "Mana mīļākā vieta"
Jana Iļjina (8.b) ieguva 2.pakāpes diplomu (skolotāja Līga Batņa)

 

11.12.2016. Baltijas valstu Minecraft sacensības 
Sandis Čerņavskis (10.a) - Latvijas uzvarētājs Baltijas valstu Minecraft sacensībās vecuma grupā no 16-18 gadiem (sacensību tēma "Baltijas ainavas", Sanda komanda "Cactus" uzbūvēja Tallinas vecpilsētu - saite uz konkursa darbiem).

 

09.12.2016. Pasaules lielākā mācību stunda 
Skolotāja Ineta Misāne - saņēmusi UNESCO Latvijas Nacionālās komisijas Atzinības rakstu par dalību starptautiskajā izglītības akcijā "Pasaules lielākā mācību stunda" un izstrādātajiem mācību stundas materiāliem.

 

09.12.2016. "Eņģeļi pār Latviju" 
8.a klases meitenes Albīne Hlopņicka ("Eņģeļu pasaka") un Iveta Bierestovska ("Pasaka par sargeņģeli") -  labdarības akcijas "Eņģeļi pār Latviju" laureātes (sk. Līga Arcihoviča). No 200 iesūtītajām pasakām, 30 pasakas ierunāja kāda Latvijā zināma un iemīļota personība.  Ivetas un Albīnes pasakas var dzirdēt skaties.lv (lasa Ilze Dobele un Kristaps Rasims). Skolotāja Līga Arcihoviča.

 

09.12.2016. Konkurss "Ar puzuru rotāti Ziemassvētki" 
3.b klase - Swedbank rīkotā konkursa “Ar puzuru rotāti Ziemassvētki” laureāti (skolotāja Nelija Žuka)

 

01.12.2016. Valsts robežsardzes Ludzas pārvaldes rīkotajā zīmējumu konkurss 
Agnesei Vorzai (2.b) - 2.vieta Valsts robežsardzes Ludzas pārvaldes rīkotajā zīmējumu konkursā "Ludzas pārvaldei - 25" vecuma grupā no 8 līdz 12 gadiem

 

22.11.2016. Ludzas novada erudītu konkurss "Bez špikera" 
1.vieta - 9.c klases komandai "Latgales patrioti" (Amanda Cabule, Ričards Dukulis, Armands Greitāns, Egīls Greivulis, Daniels Podoļecs) 
2.vieta - 11.klašu komandai "Vēstures dēli" (Vitālijs Aņisimovs 11.a, Justs Batņa 11.a, Edgars Oščenkovs 11.a, Artūrs Skovna 11.a, Kristaps Bulavskis 11.b)
Komandas sagatavoja skolotājas Renāte Balode, Inta Žeikare.

 

21.11.2016. Konkurss "Superpuika" 
Teodoram Romanovskim (5.a) - 11.-14.vieta (4 dalībniekiem vienāds punktu skaits) tehniskās jaunrades nama "Annas 2" rīkotajā konkursā "Superpuika". Kopā konkursam pieteikušies bija 138 zēni no visiem Latvijas novadiem.

 

16.11.2016. Konkurss "Mana Latvija" 
Niks Vanagelis (7.c) - Ludzas novada Bērnu un jauniešu centra rīkotā konkursa "Mana Latvija" laureāts (skolotāja Inga Mikuča)

 

MMP logotips 07.11.2016. Konkurss "Mūsu mazais pārgājiens 2016"

4.a klasei atzinība Zemkopības ministrijas konkursā Latvijas skolu jaunatnei "Mūsu mazais pārgājiens 2016"
(skolotāja Ineta Misāne)

 

  

Diena ka17.10.2016. Konkurss "Diena kā piedzīvojums"

Raivis Isakovičs (11.c) - Latgales reģiona uzvarētājs Narvesen organizētajā jauniešu konkursā "Diena kā piedzīvojums"