Ludzas pilsētas ģimnāzija

Mācību stundu saraksts

1.st. 8:00-8:40

2.st. 8:50-9:30

3.st. 9:40-10:20

4.st. 10:40-11:20

5.st. 11:40-12:20

6.st. 12:35-13:15

7.st. 13:25-14:05

8.st. 14:15-14:55

 

26.05.2015.

 JSD mazsJauno satiksmes dalībnieku forumā 1.vieta komandai "Latgols"
Komanda: Ieva Tuminska, Ērika Savicka, Valērija Griševa, Jānis Golubovs, Endijs Kušners, Valentīns Viļumovskis

 

 

06.05.2015.

 Starpnovadu skolu kausa izcīņa vieglatlētikā

Skolēns
Ieva Tuminska, 5b
Līga Šepavalova, 5b
Madara Cibuļska, 6a
Diena Misāne, 5c
Madara Cibuļska, 6a
Guntis Piļpuks, 8c
Roberts Stepanovs, 9b
Valērija Skorohodova, 4b
Salvis Poikāns, 4a
Dāvis Vērītis, 4b
Adrians Vaškevičs, 4b
Salvis Poikāns, 4a
Ritvars Zaharāns, 3b
Renārs Grebeņņikovs, 5b
Endijs Kušners, 5b
Eduards Malahovs, 5a
Vitālis Skorohodovs, 6a
Endijs Kušners, 5b
Deina Misāne, 5c
Niks Purins, 11b
Valērija Skorohodova, 4b
Rolands Žeikars, 10a
Eduards Lukaševičs, 7a
Salvis Poikāns, 4a
Dāvis Vērītis, 4b
Niks Purins, 11b
Madara Cibuļska, 6a
 
Vieta
1
1
1
1
1
1
1
1
2
2
2
2
2
2
2
2
2
2
2
2
2
3
3
3
3
3
3
 
 Disciplīna
stafete 4x100
stafete 4x100
stafete 4x100
stafete 4x100
tenisa bumbiņas mešana
1500 m
šķēps
tenisa bumbiņas mešana
500 m
stafete 4x50
stafete 4x50
stafete 4x50
stafete 4x50
stafete 4x100
stafete 4x100
stafete 4x100
stafete 4x100
1500 m
100 m
tāllēkšana
tāllēkšana
tāllēkšana
100 m
tāllēkšana
60 m
100 m
100 m

 

29.04.2015.

Starpnovadu sacensības futbolā. Ludzas pilsētas ģimnāzijas 6.-7. un 8.-9. klašu zēnu komandas ieguva 2.vietu.
Komandās spēlēja:

  • Vitālijs Skorohodovs,5.a
  • Germans Lapšovs, 5.c
  • Georgijs Dobriņins, 7.a
  • Jānis Rinda, 7.a
  • Ričards Kondalovs, 7.a
  • Deniss Saļihovs, 7.b
  • Niks Daniels Safroņenko, 7.b
  • Raitis Kolocāns, 7.b
  • Raivis Novikovs, 7.b
  • Daniels Podoļecs, 7.c
  • Ričards Dukulis, 7.c
  • Edvīns Mekšs, 8.b
  • Andis Solovjovs, 8.c
  • Edvīns Zbitkovskis, 8.c
  • Guntis Piļpuks, 8.c
  • Aivis Černihovičs, 9.a
  • Armands Usāns, 9.a
  • Artūrs Skovna, 9.a
  • Guntars Lipskis, 9.a
  • Armands Matvejevs, 9.b
  • Dmitrijs Ceskāns, 9.b
  • Elvijs Kušners, 9.b

11.04.2015.

Hand z mStarpnovadu skolu sacensības handbolā pamatskola grupā zēniem Ludzas pilsētas ģimnāzijas komanda ieguva 1.vietu.
Komandā spēlēja:

  • Georgijas Dobriņins, 7.a
  • Daniels Podoļecs, 7.c
  • Ričards Kondalovs, 7.a
  • Edijs Kušners, 6.a
  • Maksims Čaupovs, 7.b
  • Vitālijs Skorohodovs, 6.a
  • Raitis Novikovs, 7.b
  • Vladislavs Jupatovs ,8.a
  • Niks Daniels Safroņenko,7.b
  • Alvils Krušanovs, 6.a
  • Ričards Dukulis, 7.c
  • Ivo Ļegkojs, 6.c

 Hand m mStarpnovadu skolu sacensības handbolā pamatskola grupā meitenēm Ludzas pilsētas ģimnāzijas komanda ieguva 1.vietu.
Komandā spēlēja:

  • Daniela Griševa, 7.a
  • Amanda Cabule,7.c
  • Baiba Ruskule,7.c
  • Ivita Marnauza, 6.a
  • Diāna Lobina,7.c
  • Sandra Paņkova, 6.a
  • Ilze Upeniece,7.c
  • Madara Cibuļska, 6.b
  • Juta Bindemane, 6.a
  • Ksenija Fota, 6.b
  • Ginta Greitāne,6.a
  • Linda Krole, 6.a

 

 13.03.2015.

H 13.03Starpnovadu skolu sacensības handbolā vidusskolu grupā 1996.-1998. gadā dzimušajiem jauniešiem, kur LPĢ ieguva 1.vietu.
Komandā spēlēja:

  • Valentīns Seimušķins 12.a
  • Arnis Sibircevs 12.a
  • Mārtiņš Greckis 12.a
  • Dmitrijs Sakerniks 12.a
  • Raivis Treikals 12.b
  • Rolands Ļebedevs 12.b
  • Rišards Karnickis 12.b
  • Normunds Seņkāns 11.b
  • Valdis Trukšāns 12.b
  • Ritvars Ģermovs 11.b
  • Kristaps Savickis 10.b
  • Vadims Dukšts 10.a

 

09.03.2015.

TB mazs 2015Latgales reģiona skolēnu sporta spēles TAUTAS BUMBĀ. Sacensībās piedalījās labākās 5.meiteņu un 6.zēnu komandas no Dažādiem Latgales novadiem.

Sīvā konkurencē 1.vietu ieguva Ludzas pilsētas ģimnāzijas meiteņu komanda.

  • Valērija Griševa, 5.b
  • Ērika Savicka, 5.b
  • Ieva Tuminska, 5.b
  • Ksenija Fota, 6.b
  • Jana Iļjina, 6.b
  • Sabīne Bierestovska, 4.b
  • Valērija Skorohodova, 4.b
  • Anastasija Andrejeva, 4.b
  • Evelīna Tadeuševa, 4.b
  • Sanita Matvejenko, 4.a
  • Egita Zadvinska, 5.a
  • Viktorija Bule, 5.c

Ludzas pilsētas ģimnāzijas zēnu komanda ieguva 3.vietu.

  • Kristers Losevs, 5.c
  • Leno Daniels Kozlovskis, 4.b
  • Salvis Poikāns, 4.a
  • Artis Černihovičs,4.b
  • Adrians Vašķevičs, 4.b
  • Lauris Matisāns, 5.a
  • Eduards Malahovs, 5.a
  • Endijs Kušners, 5.b
  • Renārs Grebeņņikovs, 5.b
  • Roberts Žeikars, 5.b
  • Armands Oščenkovs, 5.c

20.02.2015.

Volejbols mazsStarpnovadu volejbola sacensības - skolas komanda ieguva 1.vietu.

Sportisti, kas izcīnija šīs godalgas:

  • Artis Reiniks 11.b
  • Agnese Jermuša 12.b
  • Gints Sarkans 12.a
  • Māriņš Greckis 12.a
  • Valentīns Seimuškins 12.a
  • Kaspars Igovens 12.b
  • Rolands Ļebedevs 12.b
  • Rišards Karnickis 12.b
  • Sandis Plenkovs 12.b
  • Raivis Treikals 12.b
  • Valdis Trukšāns 12.b

 

30.01.2015.

Tautas bumbaStarpnovadu sacensības "Drošie un veiklie" - skolas komanda ieguva 2.vietu.
Sacensības tautasbumbā 2003.-2004. gadā dzimušiem skolēniem - gan meiteņu, gan zēnu komanda ieguva 1. vietu.

Sportisti, kas izcīnija šīs godalgas:

  • Matvejenko Sanita 4.a
  • Poikāns Salvis 4.a
  • Sproģe Rita 4.a
  • Andrejeva Anastasija 4.b
  • Černihovičs Artis 4.b
  • Kazlovskis Leno Daniels 4.b
  • Skorohodova Valērija 4.b
  • Vašķevičs Adrians 4.b
  • Vērītis Dāvis 4.b
  • Malahovs Eduards 5.a
  • Matisāns Lauris 5.a
  • Bogomola Ieva 5.b
  • Grebeņņilovs Renārs 5.b
  • Griševa Valērija 5.b
  • Kušners Endijs 5.b
  • Tuminska Ieva 5.b
  • Savicka Ērika 5.b
  • Viļumovskis Valentīns 5.b
  • Žeikars Roberts 5.b
  • Bule Viktorija 5.c
  • Losevs Kristers 5.c
  • Oščenkovs Armands 5.c
  • Fota Ksenija 6.b

 Paldies sporta skolotājiem Gunāram Avotam, Ilutai Kaupužai, Solvitai Narnickai!