Ludzas pilsētas ģimnāzija

Ludzas pilsētas ģimnāzija 10.klasē piedāvā šādas izglītības programmas:

 • vispārējās vidējās izglītības vispārizglītojošā virziena programma,
 • matemātikas, dabaszinību un tehnikas virziena programma.

Dokumentus mācībām (1.-12.klasē) pieņem skolas 1.korpusa kancelejā katru darba dienu no plkst. 8.00 – 15.00.

 

pag.sv 2016


Ves dienaPasākuma programma Ludzas pilsētas ģimnāzijā

PIRMDIEN, 23. MAIJĀ

 • 9.00 Šķēršļu josla 3.ab klasēm,
 • 9.50 Šķēršļu josla 2.ab klasēm,
 • 10.50 Šķēršļu josla 1.ab klasēm,
 • 11.50 Šķēršļu josla 6.b un 3.c klasēm,
 • 12.40 Šķēršļu josla 5.ab klasēm,
 • 13.30 Šķēršļu  josla 6.ac klasēm

OTRDIEN, 24. MAIJĀ

 • 13.45 Tālāk, ātrāk, veiklāk! 7.ac un 8.ab klases
 • 14.30 Tālāk, ātrāk, veiklāk! 7.b un 8.c klases

TREŠDIEN, 25.MAIJĀ 
Vingrojam skolā un mājās (individuāli, pāros, grupās).

CETURTDIEN, 26.MAIJĀ

 • 11.50 Šķēršļu josla 4.ab klasēm,
 • 13.45 Tālāk, ātrāk, veiklāk! 11.ab klasēm,
 • 14.30 Tālāk, ātrāk, veiklāk! 10.abc klasēm

PIEKTDIEN, 27.MAIJĀ 
Vingrojam skolā un mājās (individuāli, pāros, grupās).

 
Zvaniņa svētki

Pz 9   Pz 12

Piektdien, 13.maijā Zvaniņa svētkos izskanēja pēdējais zvans, kas sauc uz mācību stundām un simboliski vēsta par viena mācību posma noslēgumu un jauna sākumu 9. un 12. klašu skolēniem - priekšā atbildīgais eksāmenu laiks.

Vēlam Jums visiem veiksmi eksāmenos!

 
Piecas sporta stundas nedēļā!

Ludzas pilsētas ģimnāzijas 3.a klasei (audz. Ilga Taukača) nākamajā mācību gadā nedēļā būs nevis divas sporta stundas tā kā citiem, bet piecas.

Nesen uzzinājām, ka ir atbalstīts LPĢ sporta skolotājas Solvitas Narnickas pieteikums projektam “Sporto visa klase”.  Šajā projektā nākamajā mācību gadā piedalīsies 124 klases no 56 Latvijas novadiem – kopā 2286 dalībnieki – tagad arī no Ludzas novada.

Projektu organizē Latvijas Olimpiskā komiteja sadarbībā ar pašvaldībām. Mācību programmu un metodiskos materiālus piedāvā Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija.  Divas sporta stundas klasei notiek tāpat citiem, bet trīs – papildus. Viena no tām paredzēta stājas uzlabošanai un vispārējai fiziskajai sagatavotībai, otra – futbolam, bet trešā domāta nodarbībām peldbaseinā vai nodarbībām svaigā gaisā. Tā kā peldbaseina Ludzā vēl nav, tad mūsu 3.a vienu stundu nedēļā visu mācību gadu sportos ārā.

Projekta jauno gadu uzsākot, notiek izloze, kurā ir iespēja laimēt sporta ekipējuma komplektu un futbola bumbu komplektu. Mūsējiem šoreiz ļoti paveicās, un viņi ir starp tām nedaudzajām klasēm, kuras tika gan pie pilna ekipējuma komplekta un laimēja arī futbola bumbas.

Projektu finansiāli atbalsta Ludzas novada pašvaldība.

Vanda Žulina

 

es dienaTradicionāli Eiropas dienā, 9. maijā, ikviens Latvijas iedzīvotājs tiek aicināts piedalīties „Eiropas eksāmenā”. Eksāmens notiek tiešsaistē, un šogad tā kārtošanai jau pieteicies rekordliels dalībnieku skaits – vairāk kā 7500 dalībnieku! Aicinām ikvienu uzzināt ko jaunu, pārbaudīt savas zināšanas un pievienoties! 

Eksāmenu iespējams kārtot arī tad, ja iepriekš neesat tam pieteicies – nepieciešams tikai dators, kāda mobila ierīce ar pieslēgumu internetam: 

www.esmaja.lv vai e-klase.lv/eiropas-eksamens

 

03.05.2016. Izglītības portālā Uzdevumi.lv esam 4.vietā.  Aktīvākie portāla Uzdevumi.lv lietotāji aprīlī.

 

Balt gald