Ludzas pilsētas ģimnāzija

Mācību stundu saraksts

Stundu saraksts 1. korpusā

1.st. 8:10-8:50

2.st. 9:00-9:40

3.st. 9:50-10:30

4.st. 10:50-11:30

5.st. 11:50-12:30

6.st. 13:00-13:40

7.st. 13:45-14:25

8.st. 14:30-15:10

Kabinetu izvietojums 1.korpusā

Stundu saraksts 2. korpusā

1.st. 8:10-8:50

2.st. 9:00-9:40

3.st. 9:50-10:30

4.st. 10:50-11:30

5.st. 11:50-12:30

6.st. 12:40-13:20

7.st. 13:25-14:05

8.st. 14:10-14:50

Sociālās aktivitātes

FacebookMySpaceTwitterDiggDeliciousGoogle BookmarksTechnoratiLinkedinYoutubeRSS FeedPinterestShare on Google+

Ēdienkarte

19.02.-23.02.2018.

1.-4. klasēm

5.-12. klasēm

Valsts PD grafiks

Publikāciju arhīvs

Aktuāli skolā šonedēļ

Pirmdien, 19.februārī

Sākumskolas skolēniem leļļu teātra "Tims" izrāde "Vilks, kurš rija…
Lvo 2018
Ērika Kuzmina – konkursa "Līderis manā dzimtas kokā" uzvarētāja

Projektā "Esi līderis!" noslēdzies konkurss…

LPG ZJ 2017

Ludzas pilsētas ģimnāzijas skolēni sāk mācības renovētajās telpās

5.decembrī Būvniecības valsts kontroles biroja…

Dv 2018
Ludzas pilsētas ģimnāzijas skolēnu sasniegumi sportā 2017./2018.m.g.

Apsveicam sportistus, paldies par ieguldīto darbu…

Muks
Ludzas pilsētas ģimnāzijas skolēnu sasniegumi konkursos 2017./2018.m.g.

Apsveicam uzvarētājus, paldies sakām…

Novads valoda
Olimpiādes 2017./2018.

Apsveicam uzvarētājus, pateicamies skolēnu vecākiem par atbalstu saviem bērniem, paldies sakām…

Latvijai 100

Ludzas pilsētas ģimnāzijas pasākumu plāns

CEĻĀ UZ LATVIJAS SIMTGADI 2016

Septembris

Tikšanās ar dzejnieci Inesi…

2016./2017. mācību gads

Skolu absolvē:

12.a klaseklases audzinātāja - Antoņina Tutina

Bleive Alise Caune Intars Čigāns…
Skala lasisana
Skaļās lasīšana

Decembrī skolā notika Latvijas Nacionālās bibliotēkas organizēto Skaļās lasīšanas sacensību 1.kārta.…

15 1
Izveidots logo projektam "Digital nd media literacy for sustainable life learning"

15.12.2017.Projekta…

Iespejas

ASV vēstniecības Latvijā video konkurss vidusskolēniem "Mediju lietotprasme" (video iesūtīšanas beigu termiņš ir…

Apvako 2017

Ludzas pilsētas ģimnāzijas skolēnu domes aktivitātes 2017./2018. m.g. I semestrī

29.09.2017. Skolotāju diena

LPG 18 2017

1.korpusā renovācijas darbi tuvojas noslēgumam, ieeja skolas teritorijā no Blaumaņa ielas ir atvērta.

Literārajā…

20180213 103653 m
Mācību ekskursija

14.02.2018.13.februārī projekta Nr. 8.3.2.2./16/I/001 "Atbalsts individuālo kompetenču attīstībai"…

Aktuāli skolā šonedēļ

Pirmdien, 19.februārī

 • Sākumskolas skolēniem leļļu teātra "Tims" izrāde "Vilks, kurš rija grāmatas"

Otrdien, 20.februārī

 • 1.-4.klašu skolēniem skolas skatuves runas konkurss
 • 4.-5.klašu sportisti piedalās Latgales reģiona sacensības "Tautas bumba"

Trešdien, 21.februārī

 • 6.klašu skolēniem diagnosticējošais darbs latviešu valodā
 • Skolā notiek starpnovadu  ģeogrāfijas olimpiāde tiešsaistē 10.-12.klašu skolēniem
 • 1.-4.klašu skolēniem Rīgas cirka izrāde

Ceturtdien, 22.februārī

 • 3.klašu skolēniem diagnosticējošais darbs latviešu valodā
 • Skolēni piedalās starpnovadu sacensības florbolā 1999.-2001.g.dz. zēniem un meitenēm Felicianovas sporta hallē
 • Skolā notiek Filmu vakars

Piektdien, 23.februārī

 • 10.-12.klašu skolēni apmeklē  izstādi "Skola-2018" Ķīpsalā
 • Vidusskolēni piedalās Biznesa spēļu "Ceļš uz bagātību" Latgales reģiona pusfinālā Jēkabpilī

 15.februārī  Ludzas pilsētas ģimnāzijas komandas veiksmīgi startēja un guva izcilus rezultātus Starpnovadu sacensības stafetēs "Drošie un veiklie" un sacensības "Tautas bumba" (vairāk - sadaļā Sasniegumi).

Ērika Kuzmina – konkursa "Līderis manā dzimtas kokā" uzvarētāja

Projektā "Esi līderis!" noslēdzies konkurss vidusskolēniem "Līderis manā dzimtas kokā". Sagaidot Latvijas simtgadi, šī konkursa mērķis bija rosināt jauniešus atrast izcilas personības savā dzimtā, novērtēt viņu devumu Latvijas valsts attīstībā. Darbs bija jāiesniedz preses relīzes formā.

Konkursā piedalījās projekta "Esi līderis!" dalībskolas. Tik iesniegti 32 darbi. Vērtēšanas komisija ir noteikusi trīs laureātus un piešķīrusi vienu simpātiju balvu. Prieks, ka apbalvoto vidū ir Ludzas pilsētas ģimnāzijas skolniece - II vieta ir piešķirta Ērikai Kuzminai (11.b).

Ērika rakstīja par savu māsu Innu Miglāni, biznesa vadības treneri un attīstības konsultanti. Savā darbā Ērika atklāj māsas izaugsmes ceļu, viņas pieredzi starptautisku uzņēmumu vadībā, mērķtiecību un uzdrīkstēšanos. Innas mērķis ir kļūt par tādu līderi, kas pulcē ap sevi stiprus un pozitīvus cilvēkus, kuri vēlas izmainīt Latviju. Viņas moto ir Raiņa vārdi: "Pastāvēs, kas pārvērtīsies!"

Konkursā piedalījās arī Ērika Miziša (11.b). Viņa rakstīja par savu radinieku keramiķi Antonu Šmulānu. Meiteņu skolotāja ir Ieva Eriņa.

 

 

Lvo 2018  Apsveicam!

24. janvārī VI Latgales atklātajā latviešu valodas un literatūras olimpiādē, kas notika Rēzeknes Valsts ģimnāzijā, piedalījās 176 skolēni no Latgales skolām. Ludzas pilsētas ģimnāziju pārstāvēja 6 skolēni: Ksenija Jekimenko, Einārs Gagarins, Kristiāna Ziediņa (5.kl.), Markuss Līpacis, Elizabete Valeniece un Amanda Leščinska (6.kl.).

5. klašu grupā izcilu rezultātu sasniedza un I vietu ieguva Kristiāna Ziediņa (sk. Lidija Krokša).

6. klašu grupā III vietā - Amanda Leščinska (sk. Vanda Žulina), Atzinība – Markuss Līpacis (sk. Laila Budreviča). Apsveicam!

 
 
Mana dzimta un tās likteņi – Latvijas vēsture

IMG 5751 m 2018.gada 17. janvārī Ludzas pilsētas ģimnāzijā notika vērienīgs pasākums -- 6.-7.klašu projekta “Mana dzimta ceļā uz Latvijas simtgadi” noslēgums- pētniecisko darbu konference. Tajā savus darbus prezentēja 15 skolēni –  trīs saturīgāko darbu autori no katras klases. Konferences laiks bija ierobežots, tāpēc iespēja tajā uzstāties  bija nelielam skolēnu skaitam, bet klasē  pētījumus prezentēja katrs no 85 projekta dalībniekiem.

Stāsti par savu vecvecāku un citu senču likteņiem, leģendas par ģimenes relikvijām, dzimtas fotogrāfijas, dzimtas koku pētījumi astoņu - desmit un pat vairāk paaudzēs – katra uzstāšanās tika uzklausīta ar interesi. Vislielākais gandarījums, ka darbā iesaistījās ne tikai skolēni un pedagogi, bet arī vecāki, vecvecāki, radinieki. Daudzās ģimenēs dzimtas vēsture bija pētīta jau agrāk, bet bija arī tādas ģimenes, kurās tieši šis projekts bija sākums interesantam un vērtīgam darbam.

Projekts tika uzsākts 2017.gada maijā, to, savstarpēji sadarbojoties, organizēja  Ludzas pilsētas ģimnāzijas latviešu valodas  skolotājas L.Arcihoviča, V.Žulina, L. Budreviča, sociālo zinību skolotājas I.Žeikare, Ž. Dukaļska un informātikas skolotājas I. Petrovska un I.Kalverša  sadarbībā ar jauniešu biedrību “LOGOS”.

            Vasarā skolēni veidoja savas dzimtas koku, vāca informāciju par savas dzimtas personībām, intervēja radiniekus, pierakstīja atmiņas. Rudenī savāktos materiālus noformēja, rakstīja radošos darbus, veidoja prezentācijas. Kopdarba rezultāts ir ieguvums katrai ģimenei: bērni daudz ko atklāja par savu vecāku bērnību, uzzināja par vecmāmiņu un vectēvu dzīvi, noskaidroja, kā vēstures notikumi ir ietekmējuši senču likteņus, ko viņi ir mantojuši no savu vecāku raksturiem, tradīcijām. Vēsture atdzīvojās. Latvijas simtgadi sagaidot, katrs no pētījuma dalībniekiem tagad ir sapratis, ka valsts nav tikai abstrakts jēdziens, ka notikumi Latvijas politikā, ekonomikā, kultūrā atspoguļojas viņiem tuvu cilvēku likteņos.

Konferences gaitu vēroja un uzstāšanās vērtēja ekspertu komisija:

Dzidra Dukšta - LPĢ direktore, Valentīna Abricka – LPĢ direktores vietniece izglītības jomā,

Eleonora Obrumāne – Ludzas novada BJC direktore, Ligita Jurkāne – Ludzas pilsētas  bibliotēkas galvenā,bibliotekāre, Aina Loseviča un Rita Kučāne  - Ludzas Novadpētniecības muzeja speciālistes,

Irēna Lipska –  Dzimtsarakstu  nodaļas vadītājas vietniece.

Pat speciālistes ieinteresēja vairāki fakti no prezentācijām, tika uzdoti jautājumi, bija iespēja konsultēties par darba turpināšanu. 

Visi konferences dalībnieki saņēma žūrijas atzinību un  balvas. Tika noteikti uzvarētāji:

1.vieta  - Elīna Točelovska, 7.b,

2.vieta -  Elizabete Valeniece, 6.c,  Ksenija Meļņikova, 7.a

3.vieta – Teodors Romanovskis, 6.a, Amanda Leščinska, 6.c, Amanda Pavlovska, 7.b

Atzinība- Alise Alitkina , 6.b, Guntars Jermoļenko, 7.b,  Amanda Konovalova, 7.b, Arnis Malakovs, 6.c,  Lauris Mizišs, 7.a,  Laura Mortuzāne, 6.a,  Edgars Oščenkovs, 6.b,  Adriana Veškurova, 6.a,  Intars Zabunovs, 6.a

Paldies visiem, kas atbalstīja bērnus pētījuma tapšanā.

LPG ZJ 2017

 1 4klases  5 6klases  7 12klases

  Ludzas pilsētas ģimnāzijas skolēni sāk mācības renovētajās telpās

5.decembrī  Būvniecības valsts kontroles biroja speciālisti parakstīja aktu par Ludzas pilsētas ģimnāzijas I korpusa ēkas pieņemšanu ekspluatācijā. Veselības un Ugunsdzēsības dienesti savus atzinumus ir devuši jau agrāk. Varam atgriezties savas skolas telpās!

Ceturtdien, 7.decembrī, plkst. 8.00 pulcējamies uz svinīgu atklāšanas brīdi pie LPĢ I korpusa.

Sākot ar ceturtdienu, mācību stundas 7.-12. klasēm notiks I korpusā, 1.-6. klasēm – II korpusā. Ceturtdien un piektdien mācības LPĢ sāksies plkst. 8.00, bet no pirmdienas, 11.decembra, atgriezīsimies ierastajā ritmā: pirmā stunda sāksies plkst. 8.10.

Paldies katram skolēnam, pedagogam, vecākiem, saimnieciskajiem darbiniekiem par pacietību,  pārvarot grūtības, strādājot  sarežģītos apstākļos.

Pateicamies Ludzas  II vidusskolas un Sporta skolas kolektīvam par iespēju mācību procesā  izmantot viņu telpas. 

Bet vislielākais Paldies būvniekiem – SIA Latgalija, autoruzraugam Vitai Polkovņikovai, būvuzraugam Uģim Tēraudam, Ludzas novada pašvaldībai – visiem, kuri iesaistījās skolas pārbūves un modernizēšanas darbos.

Pateicības vārdus gribas veltīt arī SIA "Certes.lv" pārstāvjiem par mācību telpu aprīkošanu ar modernām IT sistēmām.

Lai mums visiem veicas, mācoties un strādājot mūsdienīgajā  skolā!

 Ludzas pilsētas ģimnāzijas direktore Dzidra Dukšta

 

Mums ir savs Superpuika

Teodors 23. novembrī Rīgā, Tehniskās jaunrades namā norisinājās konkursa "Superpuika 2018" otrā kārta, kurā par 10 finālistu vietām sacentās 33 vienpadsmit un 12 gadus vecai zēni no visas Latvijas. Tiesības piedalīties konkursa otrajā kārtā viņi bija ieguvuši parādot labākos rezultātus pirmajā kārtā, kurā piedalījās vairāk nekā simt dalībnieki no visas Latvijas.

Liels prieks, ka desmit finālistu vidū ir Ludzas pilsētas ģimnāzijas 6. klases skolnieks Teodors Romanovskis. Pavasarī notiks konkursa fināls, kurā noteiks 2018. gada Superpuikas titula ieguvēju. Finālsacensības varēs vērot arī Latvijas televīzijas skatītāji. Turēsim īkšķus par Teodoru, bet jau tagad varam viņu apsveikt! Būt 10 labāko vidū ir liels panākums.

Konkursa programmā bija vairāki sacensību veidi: fiziskās sagatavotības pārbaude, automobiļa modeļa veidošana no papīra, kokapstrāde, radošais uzdevums – šoreiz grāmatas noformējuma veidošana.

Vanda Žulina, latviešu valodas un literatūras skolotāja 

 

Sveicam Ludzas novada Gada cilvēkus 2017!

23561656 1mGada cilvēks izglītībā - INETA MISĀNE, Ludzas pilsētas ģimnāzijas skolotāja

23722446 1mGada jaunietis - RAIVIS ISAKOVIČS, Ludzas pilsētas ģimnāzijas 12.c klases skolēns